אודות

תוכן עניינים
חברת א.א מובילים בע"מ בשילוב בר שירותי איחסון בע"מ. עם למעלה מ-15 שנות נסיון! חברותינו הם מהחברות המובילות בישראל בפתרונות הובלה ואחסון לפרטיים, חברות ומוסדות.

א.א מובילים:

אנחנו מתמחים בשירותי הובלה עבור לקוחות פונטציאלים רבים ומהווה קשת רחבה של הובלות שונות כגון: הובלות משרדים, הובלות דירה, שירותי אריזה, הובלות קטנות ועוד.
במשך השנים צברנו מונטין רב ושם נפוץ בזכות שילוב של מקצועיות, שירות אדיב ואישי ואמינות.

על הצוות שלנו – כל עובדי חברתינו הם מובילים מקצועיים ובעלי גישה נכונה לסוגי הובלות שונים. בין אם מדובר על חפצים גדולים ומאסיביים ועד חפצים זעירים ביותר הדרושים עדינות והובלה מיוחדת.
אנחנו מתמחים בעברת דירות והעברת משרדים. יש אצלנו את הצוות המנצח לשתי התחומים הללו.
בנוסף חברתנו מבטחת את כל תכולת הדירה או המשרד אותו מעבירים ולכן אין שום חשש לפגיעה או אי זהירות כל שהיא בעת ההעברה המיועדת. צוות מובילים מיומן מספק פתרונות מקצועיים ומידיים בכל מכשול או בעיה שכמובן ניתן לפתרון הולם המאפשר שביעות רצון של הלקוח.

המטרה שלנו – לגרום ללקוח לעבור בראש שקט לשביעות רצונו, לספק לו פתרונות הובלה ואחסנה יצרתיים.

בר שירותי איחסון:

לאורך השנים ליווינו אלפי לקוחות באופן אישי, במסירות ובמקצועיות, מתוך דאגה כנה לציוד היקר שלהם. אנחנו מבינים היטב את הצורך לשמור על כל פריט, ולמנוע נזקים שעשויים להגרם כתוצאה משריפה, מזיקים, מכרסמים, אקלים או נזקי מזג אוויר. בשל כך אנו מפעילים מערכות כיבוי וגילוי האש מתקדמות לצד עמידה בכל תקני הרישוי. בנוסף, אנו מקפידים הקפדה יתרה על תנאי האוורור, הניקיון, התחזוקה והתברואה, כולל הדברה מקצועית באופן יזום ושוטף.

כדי לגונן על התכולה שלכם מפני פריצות או גניבות, החברה נוקטת באמצעי בטיחות ואבטחה רב-שכבתיים המחמירים ביותר בענף, כולל שערים חשמליים, מצלמות אבטחה, מערכת אזעקה, מוקד בטחון מאויש ושמירה אנושית 24/7, והכל כדי שתוכלו לישון בראש שקט ונקי מדאגות באשר למצב התכולה שלכם.

בין אם לתקופה קצרה בלבד ובין אם לפרק זמן ממושך, הצוות המקצועי שלנו פועל כדי להתאים לכל לקוח את הפתרון המדויק בהתאם לאופי ולכמות התכולה ולדרישות האישיות שלו. כדי להשיג מטרה זו אנו מתחזקים תאי אחסון במגוון רחב של גדלים, שיאפשר לכם לבחור את הגודל שמתאים לכם ויאפשר לכם גישה נוחה ומהירה לתכולה במידת הצורך.
חברתנו עומדת לרשותכם בכל נקודת זמן- בין אם קבלת המפתח לדירה החדשה מתעכבת, בין אם שיפוץ הבית או העסק טרם הסתיים במועד ובין אם אתם עומדים בפני רילוקיישן מעבר לים לתקופה של כמה שנים. הצוות המקצועי שלנו כאן כדי להעניק לכם פתרון אידאלי ואופטימלי לכל סיטואציה, בכל רגע, כך שתוכלו להיות בטוחים שהתכולה שלכם בידיים הכי טובות, גם כשאתם לא שם כדי לשמור עליה בעצמכם.

מומחיות

בהובלה אחסון ואריזה

ניסיון

16 שנה של ניסיון בתחום!

ביטוח מלא

על הציוד והתכולה

מקצועיות

בפירוק והרכבה

ראש שקט

בעלי מקצוע מיומנים

אמינות

לאורך כל הדרך