הובלות מנוף

מחפשים מנוף להובלה שלכם?

על מנת לקצר תהליכי הובלה, משתמשות מיטב חברות ההובלות במנופים. המנוף מייעל כל תהליך הובלה, בטיחותי גם לעובדים המשתמשים בו פי כמה מסבלות קלאסית בין הקומות, וחשוב לא פחות – מהיר ומסוגל לעמוד בעומסי משקל כבדים במיוחד. אנו בחברת א א מובילים מבצעים הובלות מנוף במסגרת שירותי ההובלה שלנו ללקוחות פרטיים ועסקיים.

תוכן עניינים

הובלה עם מנוף – מתי זה כדאי לצרכנים?

כאשר יש תכולה רבה של ציוד כבד כמו פסנתר, מזנון או מקרר, וכאשר הקומה גבוהה אך אתם מעוניינים להשתחרר מההובלה כמה שיותר מהר, מבלי לגרוע עליה זמן יקר מול המובילים בשטח. לקוחות רבים הבינו כבר את הפוטנציאל הטמון במנוף והם מיישמים הובלה באמצעותו כך שבסופו של דבר ניתן גם ליהנות מהובלה בטוחה וגם מהובלה מהירה ביותר, מבלי שהורגש כי זמן ניכר נגרע כתוצאה ממנה.

סוגי מנופים בהובלה

מנוף קרון, בו הקרון מחובר לעגורן המנוף באמצעות מוטות ברזל עבים או כבילת ברזל. ישנו גם מנוף אשר הזרוע שלו והקרון הם על אותה יחידה. המשותף לשני סוגי המנופים – הימצאותם על כלי ממונע על גלגלים אשר מתפקד גם ככלי צידוד אשר מטרתו "לקלוע" לחלון הבית, ולהוביל או להכניס דרך שם ציוד. מנופים שונים מסוגלים להכיל משקלים שונים מדגם לדגם, ויש לדווח לחברת ההובלות מהו היקף התכולה (לרוב, מספיק לומר איזה ציוד כבד יש לכם על מנת שניתן יהיה לבצע הערכת מצב ולספק לכם את המנוף הרצוי להובלה יעילה). חברת ההובלה תקלוט את ההזמנה ותוביל את הסחורה בבטחה באמצעות מנוף ייעודי אשר יסופק במיוחד עבור הפרויקט שלכם.

אנו בחברת א.א מובילים מבצעים הובלות מנוף על הצד הטוב ביותר. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר לפרטים נוספים.

מומחיות

בהובלה אחסון ואריזה

ניסיון בתחום

16 שנים של ניסיון!

ביטוח מלא

על הציוד והתכולה

מקצועיות

בפירוק והרכבה

ראש שקט

בעלי מקצוע מיומנים

אמינות

לאורך כל הדרך