הובלה עם מנוף

מחפשים מנוף להובלה שלכם?

הובלה עם מנוף מתבצעת על מנת לקצר תהליכי הובלה ולהוביל חפצים גדולים שלא ניתן להוציא מפתחי הדלת, המעלית וחדר המדרגות. המנוף מייעל כל תהליך הובלה, בטיחותי גם לעובדים המשתמשים בו פי כמה מסבלות קלאסית בין הקומות, וחשוב לא פחות – מהיר ומסוגל לעמוד בעומסי משקל כבדים במיוחד. אנו בחברת א א מובילים מבצעים הובלה עם מנוף במסגרת שירותי ההובלה שלנו ללקוחות פרטיים ועסקיים.

תוכן עניינים

הובלה עם מנוף תורמת משמעותית כאשר יש תכולה רבה של ציוד כבד כמו פסנתר, מזנון או מקרר, וכאשר הקומה גבוהה. בנוסף אם אתם מעוניינים להשתחרר מההובלה כמה שיותר מהר, מבלי לגרוע עליה זמן יקר מול המובילים בשטח. לקוחות רבים הבינו כבר את הפוטנציאל הטמון במנוף והם מיישמים הובלה באמצעותו כך שבסופו של דבר ניתן גם ליהנות מהובלה בטוחה וגם מהובלה מהירה ביותר, מבלי שהורגש כי זמן ניכר נגרע כתוצאה ממנה.

ישנם מגוון סוגים של מנופים בהובלה, החל ממנוף קרון, בו הקרון מחובר לעגורן המנוף באמצעות מוטות ברזל עבים או כבילת ברזל. ישנו גם מנוף אשר הזרוע שלו והקרון הם על אותה יחידה. המשותף לשני סוגי המנופים – הימצאותם על כלי ממונע על גלגלים אשר מתפקד גם ככלי צידוד אשר מטרתו "לקלוע" לחלון הבית, ולהוביל או להכניס דרך שם ציוד וריהוט בדרך  הקלה והיעילה ביותר ובאופן בו תוכלו להיות בטוחים שהציוד שלכם בטוח ושמור ולא ייגרם לו כל נזק בהרמה.

מתי יש צורך בהובלות מנוף?

בתחום הובלות הדירה ישנן עבודות והובלות קלות שלא לוקחות הרבה זמן ומשאבים, ויש הובלות גדולות ומורכבות הרבה יותר שבשבילן יש צורך בייעוץ ועבודה של מומחים לדבר. הובלות עם מנוף מיוחסות לסוג השני של ההעברות, כשיש צורך בהעברה מורכבת של חפצים גדולים וכבדים שאין יכולת להכניסם דרך הדלת, המעלית, או להעלותם במדרגות. כמעט תמיד הובלה במנוף מתייחסת להובלה בגובה – כלומר לקומה גבוהה בבניין דירות או בנייני עסקים. במקרה כזה יש צורך להכניס את הציוד דרך חלון גדול בגובה רב, דבר שדורש מיומנות מסוימת וניסיון.

מנופים שונים מסוגלים להכיל משקלים שונים מדגם לדגם, ויש לדווח לחברת ההובלות מהו היקף התכולה (לרוב, מספיק לומר איזה ציוד כבד יש לכם על מנת שניתן יהיה לבצע הערכת מצב ולספק לכם את המנוף הרצוי להובלה יעילה). חברת ההובלה תקלוט את ההזמנה ותוביל את הסחורה בבטחה באמצעות מנוף ייעודי אשר יסופק במיוחד עבור הפרויקט שלכם.

במידה ואתם כבר יודעים שההעברה הולכת להיות מורכבת, אם יש לכם ציוד כבד רב שיש להעלותו לקומה גבוהה ואין דרך אחרת לעשות זאת, מומלץ לפנות בהקדם לחברת הובלות שמתמחה בהובלות עם מנוף. להובלה מן הסוג הזה תזדקקו לבעלי מקצוע שמבינים את סוג העבודה והשטח בו היא נעשית, ויבצעו אותה במומחיות ועל הצד הטוב ביותר ובזהירות רבה, תוך התחשבות בכל הבעיות והמכשולים שעלולים לצוץ. הובלה באמצעות מנוף זה עניין לא פשוט ויש צורך לפנות לחברה שמתמחה בכך.

מתי יש צורך בהובלה עם מנוף

היתרון של הובלות עם מנוף

להובלות עם מנוף יש מגוון של יתרונות חשובים שיכולים בהחלט להקל עליכם את המעבר, הנה הבולטים שבהם:

  1. בטיחות – הובלה עם מנוף היא בטיחותית מאוד ובאמצעותה תוכלו להיות רגועים ולדעת שהחפצים שלכם נשמרים היטב ויגיעו ליעדם בשלמותם וללא נזקים. כאשר מעבירים דירה יכולים לקרות תאונות שונות ולהיווצר נזקים כאשר חפצים נתקלים, נשרטים או נופלים. הובלה עם מנוף מצמצמת את הבעיה הזו. 

  2. מהירות – הובלה עם מנוף בהחלט יכולה להתבצע מהר יותר מהובלה רגילה שכוללת אריזה, העמסה ופריקה בבית החדש. הובלה עם מנוף מקצרת תהליכים בכך שהיא מעלה את הכול למעלה בפעם אחת או במספר פעמים בודדות וחוסכת את הזמן שדרוש להעלות חפצים בנגלות במדרגות או במעלית.

  3. הובלה בראש שקט – בהובלה עם מנוף לא דרוש מכם למעשה שום דבר. תוכלו להירגע מהידיעה שהחפצים שלכם בידיים טובות ומקצועיות. לא תצטרכו לסייע לפועלים בשום שלב של ההעברה ותוכלו לשמור את האנרגיה שלכם לפירוק וסידור חפציכם במקום החדש, אם זו דירה או משרד.

למה כדאי לשכור חברות הובלה עם מנוף?

התשובה הפשוטה לכך היא השקט הנפשי שלכם. מעבר דירה או עסק יכול להיות עניין רווי בסטרס, יש כל כך הרבה דברים שצריך לחשוב עליהם ועניינים שונים לקחת בחשבון, למה שלא תורידו מעצמכם לפחות דבר אחד? 

כשאתם שוכרים שירותי חברות הובלה עם מנוף, אתם יכולים להיות בטוחים שהחפצים היקרים שלכם, שהשקעתם בהם לא מעט, יהיו בטוחים ויגיעו במהירות הרבה ביותר למעונם החדש. חברות הובלה באמצעות מנוף מתמחות בשיטה זו והעבודה תיעשה בצורה הטובה ביותר. לא תצטרכו לקחת שום חלק פעיל בהזזה או הרמה של חפצים, בלוגיסטיקה והכנות, עובדי החברה פשוט ייקחו את חפציכם מנקודה אחת לנקודה השנייה, תוך צימצום האפשרות שמשהו יינזק בדרך. אם תשכרו את שירותיה של חברת הובלה עם מנוף, תוכלו להיות בטוחים שאנשים שמומחים בעבודתם יטפלו בציוד שלכם מתוך ניסיון ומיומנות בנושא, תוכלו להירגע ולהיות בטוחים שהכול יגיע למקומו בשלום, וכל מה שיישאר לכם זה רק לסדר את כל החפצים מחדש.

היתרון בהובלה עם מנוף

הזמנת מנוף להובלות

הזמנת מנוף להובלות זהו עניין פשוט בסך הכול, אך יש בו פרמטרים שונים שכדאי לקחת בחשבון. אם זו הפעם הראשונה שאתם חושבים להזמין מנוף להובלות, וודאי לא ידועים לכם כל הפרטים על סוג עבודה זו. נתחיל מכך שכאשר מזמינים מנוף להובלות, אתם משלמים פר שעה – וכאן נשאלת השאלה למשך כמה זמן תידרש עבודתו של המנוף, זה תלוי, כמובן, בכמות התכולה שלכם. חשוב לדעת שאין צורך להעלות הכול במנוף – אם  ברצונכם לחסוך זמן וכסף, אלא רק את החפצים הגדולים, הכבדים והקשים לשינוע. 

טווח המחירים של הזמנת מנוף להובלת הוא יחסית נרחב ויכול לנוע מ 400-500 ש"ח לשעה ועד 1,500 ש"ח ואף יותר. זה תלוי, כאמור, בכמות החפצים שיש להעביר וגם בקומת הבניין. ככל שהקומה גבוהה יותר, העבודה תהיה בעייתית ופחות בטוחה ולכן גם המחיר הגבוהה יותר. בנוסף, זה תלוי גם בסוג המנוף – מנוף גדול וחזק יותר שיגיע לקומות עליונות, יעלה יותר.

איזה מוצרים ניתן להעביר עם מנוף הובלה

אחד האתגרים הגדולים עמם צריכים להתמודד המובילים בימינו הוא גובה הדירות, שרק עולה עם הזמן. כיום, הובלות לדירות בקומה עשירית ואפילו יותר, הינו דבר שבשגרה. האמת היא שמרבית אזרחי ישראל חיים היום בדירות ולא בבתי קרקע, ומרבית הדיור החדש שבונים עכשיו הוא בקומות, זה פשוט המציאות וחברות ההובלה עומדות במשימה בהצלחה. 

אז אם שאלתם את עצמכם, איזה מוצרים ניתן להעביר באמצעות מנוף הובלה, התשובה לכך היא – כמעט כל דבר, אך זהו בעיקר פתרון מצוין למוצרים וחפצים גדולים וכבדים, כמו: מקררים, ארונות, שידות, פסנתרים, מטבחים, תנורים ועוד. ניתן גם להעמיס על המנוף מספר ארגזים כבדים וכך למנוע את הצורך לסחוב אותם ידנית לדירה.

חשוב גם לדעת שיש חפצים מסוימים שמוכרחים להעלות אותם באמצעות המנוף. מדובר על חפצים גדולים ורחבים שקשה עד אי אפשר להעלות אותם במעלית או בחדר המדרגות – מן הסיבה הפשוטה שהם לא ייכנסו שם, או שהם עלולים לשרוט או לפגוע בקירות, לדוגמא : מיטה זוגית קינג סייז, רהיטים גדולים ורגישים מאוד לנזקים כמו ויטרינות זכוכית או ארונות מטבח עם דלתות זכוכית, רהיטים גדולים, עתיקים ועדינים שאינכם מעוניינים לפרק ולהרכיב מחדש.

הובלה עם מנוף יכולה לשפר את יעילות ההובלה וגם לשמור על בטיחות החפצים הרגישים שלכם, לקצר את זמן ההעברה ולהוריד מכם לחץ. הרי אף אחד לא רוצה לדאוג שהחפצים יינזקו בדרך או ייגרמו לנזקים סביבם במעלית או בחדר המדרגות.

מנוף להובלה

האם שיטת הובלה מנוף באמת משתלמת?

אם אתם עומדים בפני מעבר דירה או בית עסק ומנסים להחליט מהי שיטת המעבר הטובה ביותר בשבילכם, בוודאי שאלתם את עצמכם האם הובלה באמצעות מנוף אכן משתלמת?  בשביל לענות על שאלה זו יש להסתכל על היתרונות הרבים של הובלה כזו, בנוסף למחיר. 

כאשר אתם מזמינים חברת הובלות עליכם לדעת שזהו תהליך שיכול לקחת אפילו כמה ימים, קודם כל האריזה, ההעמסה – לעתים יש צורך בכמה נגלות של העברה, תלוי בכמות הציוד שלכם, פריקה והעלאה של הציוד למקום החדש. לעומת זאת, כאשר אתם מזמינים הובלה באמצעות מנוף, תוכלו להיות בטוחים שהעבודה תתקצר משמעותית. הובלה במנוף ניתן לסיים באותו היום וגם המחיר יכול להיות משתלם הרבה יותר מאשר הובלה רגילה, הכול תלוי בכמה זמן תזדקקו להובלה. משום שמחיר ההובלה באמצעות מנוף מחושבת פר שעה. אם יש לכם הובלה דיי פשוטה עם חפצים לא רבים – אך כבדים, תוכלו בקלות לסיים עם הובלת המנוף בפעם אחת ובכך לחסוך כסף. 

כמה גדולה משאית מנוף הובלה?

משאיות הובלה עם מנוף קיימות במגוון של גדלים שיכולים להתאים לטווח רחב של משימות הובלה. שני הסוגים העיקריים של משאיות הובלה עם מנוף הם : משאית 300 טון ומשאית 200 טון, ישנן גם משאיות של 500 טון שיכולות להתאים להובלות. יש מנופים קטנים שלרוב מגיעים עד קומה 5-6 ומנופים גדולים שמגיעים לרוב עד קומה 10. יש הבדל גדול בין משאית הובלות רגילה – שבה אפשר לשנע ציוד ממקום למקום בפעם אחת או בכמה פעמים, לבין משאית עם מנוף שהינה ייעודית להובלות של חפצים כבדים ומסובכים לגובה.

משאית עם מנוף אכן גדולה מספיק כדי שחברת ההובלות תוכל להעמיס עליה את על מה שזקוק להעברה, ובדרך ניתן לעשות זאת אפילו בפעם את בלבד. אם כן, העברה באמצעות משאית עם מנוף זהו פתרון מצוין ויעיל, תוכלו להיות בטוחים שכל החפצים שלכם מועברים ללא חשש בפעם אחת שתוריד את הסיכון לנזקים שיכולים לקרות בזמן העברה.

הובלה עם מנוף

הובלת מנוף אל מול הובלה רגילה

הובלה רגילה והובלה עם מנוף הם שני דברים שונים מעט זה מזה. העניין הוא שבתהליך הובלות דירה תוכלו להוביל כמעט כל מה שתרצו, אבל יש חפצים שמלכתחילה יהיה ברור שתהיו חייבים להשתמש בשירותי הובלה עם מנוף כדי להוביל אותם. בדרך כלל מדובר ברהיטים כבדים במיוחד, רהיטים בהתאמה אישית, רהיטים עתיקים שלא ניתן לפרק, מכשירי חשמל גדולים ועוד. בנוסף, אלו רהיטים שסבלים לא יוכלו להרים במדרגות או במעלית.

אין ספק שבמובנים מסוימים העברה עם מנוף עדיפה על העברה רגילה, ייתכן שהעברה עם מנוף תעלה לכם מעט יותר – זה תלוי בכמות התכולה שלכם ובגובה קומת הבית, אבל לשקט הנפשי שלכם אין מחיר, כך שלעתים מוטב לשלם מעט יותר ולהיות בטוחים שתכולת הבית או המשרד שלכם בטוחה ומאובטחת בידיים מקצועיות ותגיע בשלום ליעדה. כדאי לבחון את האפשרויות שלכם ואת כל מה שיש לכם להעביר לפני שאתם מחליטים אם העברה רגילה או העברה עם מנוף.

מומחיות

בהובלה אחסון ואריזה

ניסיון בתחום

16 שנים של ניסיון!

ביטוח מלא

על הציוד והתכולה

מקצועיות

בפירוק והרכבה

ראש שקט

בעלי מקצוע מיומנים

אמינות

לאורך כל הדרך