הובלות - שירות הובלה מהיום להיום

מחפשים הובלה?

שירות חדש – הובלות מהיום להיום!

אנחנו נעזור לכם עם ההובלה שאתם צריכים,
מתמחים בהובלות דירות/משרדים/מפעלים עם ניסיון רב בתחום ושפע של ידע מקצועי.

מעוניינים לקרוא עלינו עוד? לחצו כאן >

בעמוד הזה תוכלו לבחור את השירות המבוקש עבורכם ללא בעיה ובמינימום של מאמץ.

מתלבטים? מוזמנים ליצור איתנו קשר ולקבל מאיתנו הצעת מחיר ללא התחייבות!

תוכן עניינים

יש רגעים בחיים שבהם אנחנו זקוקים להובלות, כמובן שהכוונה היא להובלות בתים, או הובלות משרדים. רוב תושבי ישראל שחיים בשכירות עוברים בתים בתדירות גבוהה יחסית, בהערכה כל כמה שנים, סטטוסים של אנשים משתנים, זוגות עוברים לגור יחד, מביאים ילד ראשון ויש צורך לעבור לדירה גדולה יותר. החיים דינמיים ומשתנים ואנחנו איתם.

נראה שהרבה אנשים חושבים שאפשר להוביל דירה בעצמך, למעשה זה נכון, בהחלט אפשר להעביר דירה בעצמכם, אבל כדאי לדעת שהעברת דירה זה לא עניין כזה פשוט, גם אם עברתם כבר כמה דירות בחיים ואתם חושבים שיש לכם ניסיון בכך.

הובלת דירה זו סיטואציה שיכולה להסתבך וייתכן שתהיה לכם יותר עבודה ממה שחשבתם. יכול להיות שעברתם לדירה קטנה כשהייתם רווקים, אבל ייתכן שמאז דברים השתנו, אולי היום אתם נשואים עם ילדים, ואם כן, בוודאי יש לכם הרבה יותר חפצים שדורשים טיפול הובלה מקצועי.

אולי אתם עובדים בעבודה תובענית ואין לכם זמן, או שלא נשארו לכם ימי חופש לטפל בהובלת הדירה. כאן נכנסת לתמונה חברת הובלות מקצועית שתוכל לתת לכם את כל שירותי ההובלה שאתם זקוקים להם.

אם זה אריזת משרדים או הדירה בצורה בטיחותית, סידורה במשאית כמו שצריך ופריקתה ביעד החדש בצורה מסודרת שתמנע פגיעה בחפצים היקרים שלכם, הרי הדבר האחרון שאתם רוצים זה שייגרם נזק כלשהו לרכוש שלכם בזמן ההובלה, זה יכול להיות מאוד לא נעים ומתסכל אם משהו יאבד או יישבר במהלך ההובלה.

הובלות קטנות

כדי לדבר על הובלות קטנות, יש צורך קודם להבין מה הפירוש הובלות קטנות, מה זה אומר? ומה ההבדל בין הובלות קטנות להובלות גדולות? אם כך, כשאומרים הובלות קטנות מתייחסים להובלות שהם הובלת דירה אך אינן של תכולת דירה מלאה.

זה יכול להיות כמה רהיטים בודדים או כמה ארגזים, אולי רהיט אחד גדול במיוחד כמו פסנתר או ארון שהם מאוד כבדים. בכל אופן, מדובר על פריט שקשה מאוד להעבירו ללא עזרה מקצועית ויש צורך גם לנהוג בו בזהירות רבה, גם בשל הכובד שלו וגם כדי שלא יינזק.

ייתכן שלא תדעו אם את בכלל זקוקים לשירותי הובלות קטנות עד שתנסו להעביר את החפצים או הרהיט הגדול בעצמיכם. כדאי לזכור שבמקרים שאינכם בטוחים, מוטב לפנות למומחים שיעריכו מה צורך ההובלה, במקרים שחייבים לנקוט במשנה זהירות, עדיף להשאיר את הדבר לחברת ההובלה.

אז אם אתם מעוניינים בהובלות קטנות, יש כמה קריטריונים שכדאי לבדוק לפני :
– עשו רשימה של כל החפצים שאתם מעוניינים להעביר ורק אז קבלו החלטה אם זו העברה שדורשת חברת הובלות להובלה קטנה.
– נסו להעריך מה משקל החפץ שאתם מעוניינים להעביר והאם הוא דורש העברה במשאית הובלות.
– בדקו עם חברת ההובלות כמה כוח אדם צריך להקצות להובלה שלכם וכמה זה יעלה.
– אם אתם מעבירים רק חדר אחד בבית, כדאי קודם לסדר ולמיין הכול ואז תוכלו לדעת מה אתם מובילים ומה זה דורש.

שירות הובלה מקצועי

אם אתם עומדים לעבור דירה כדאי מאוד שתחשבו על שירות הובלה מקצועי. חברת הובלה מקצועית יכולה לספק לכם שירותים שאולי לא ידעתם שאם צריכים בכלל. כמו : חברת אריזה מקצועית של החפצים שלכם, סידור וארגון הבית לקראת המעבר, שימוש בארגזים ייעודיים, סימון מקצועי של הארגזים שלכם וכמובן, הובלה מותאמת של החפצים שלכם.

העברת דירה זה פרויקט לא פשוט בפני עצמו, כדאי לשקול לפנות לחברת הובלה להערכת מורכבות ההעברה שלכם. במעבר עצמו יש כמה שלבים שחשוב לעשות אותם כמו שצריך. החל מארגון הבית, זריקת או מסירת מה שלא צריך יותר, סידור ואריזה בארגזים, הכנת רהיטים כבדים למעבר ועוד. את כל זה ועוד, שירות הובלה מקצועי יוכל לתת לכם.

שירות הובלה מקצועי יכול לעזור לכם ולעשות את המעבר ואת החיים שלכם הרבה יותר קלים. מעבר דירה לא חייב להיות עניין מסובך ומתסכל, בהחלט לא אם אתם נעזרים בשירותי הובלה של חברת הובלות מקצועית.

שירות הובלה מקצועי

איך לזהות חברת הובלות מקצועית?

כיום יש המון חברות הובלה בישראל, עד כדי כך שקשה לדעת באמת מי מקצועי ומי פחות. עם זאת, יש דרכים שונות לבדוק האם חברת ההובלות שאתם רוצים להזמין היא באמת חברה מקצועית, הנה כמה טיפים איך לעשות זאת:
– קודם כל המלצות. להמלצות של חברים, מכרים ומשפחה על חברה שממנה היו מרוצים אין מחיר, אין באמת כמו ניסיון בשטח.
– יקר מאוד זה לא דווקא מקצועי. אל תתפתו לחברות יקרות, לא תמיד המחיר מעיד על כך שהן מקצועיות. לפעמים דווקא חברה עם מחיר ממוצע יכולה להיות מצוינת.
– ציוד. שימו לב שיש לחברה את כל מה שצריך כדי לתת לכם את השירות הטוב ביותר.
– יחסי אנוש. שימו לב איך מדברים אתכם והאם יש סבלנות לענות לכל שאלותיכם.

באמצעות הטיפים האלו יהיה לכם קל יותר לזהות האם מדובר בחברת הובלה מקצועית. חשוב גם להקשיב לאינטואיציה שלכם ולעשות את הבחירה הכי נכונה להעברה שלכם.

הובלה של ציוד רגיש

הכוונה בציוד רגיש היא ציוד שביר מאוד, מכונות רגישות, ציוד טכנולוגי מתקדם שצריך לטפל בו בצורה מאוד עדינה ועוד. ציוד רגיש יכול להיות, כמובן, בכל בית, אם מדובר במחשב, כלים יקרים ומכונות חשמליות מסוגים שונים. אבל המקומות שבעיקר זקוקים להובלה של ציוד רגיש הם בתי עסק.

נניח שיש לכם עסק ובו ציוד רגיש רב כמו כלי קיבול מזכוכית ומכונות יקרות, זהו ציוד שעשוי להישבר במהלך ההובלה ולכן יש לטפל בו באופן עדין ומקצועי מאוד. קודם כל יש לשים לב לאריזה עצמה, פריטים רגישים יש לעטוף בפצפצים, קלקר, עיתונים, או כל חומר אחר שחברת ההובלות משתמשת בו כדי שלא ייפגעו החפצים.

לחברת הובלות שמתמחה בהובלת ציוד רגיש צריך להיות ציוד מיוחד שמתאים להובלת חפצים רגישים ושבירים, וגם רכב מיוחד ואף מאובטח. ציוד רגיש לעתים זה גם ציוד סודי או מסווג וחייבים להגן עליו כמו שצריך ולדאוג שיגיע בשלמות למען המיועד שלו.

מחירון הובלות קטנות

אם יש לכם הובלה קטנה לעשות, בוודאי אתם מעוניינים לדעת כמה זה עולה. בשביל לענות על שאלה זו יש צורך קודם להסביר מה כוללת הובלה קטנה. דבר ראשון, הובלה קטנה, לרוב, אינה הובלה של דירה שלמה, אלא הובלה מצומצמת יותר של מספר פריטים והמחיר בהתאם.

הובלה קטנה תעלה, מן הסתם פחות מאשר הובלה גדולה של דירה שלמה. מחירי הובלות קטנות יכולים למעשה להתאים לכל כיס, המחיר מתחיל לרוב ב 500 ש"ח ועולה לפי כמות החפצים שיש להעביר.

הובלה קטנה מתייחסת גם לדירות קטנות, למשל דירת חדר או דירת שני חדרים. הובלה של דירת חדר או חדר וחצי תעלה לכם בין 600 ש"ח ל 1,300 ש"ח, הובלה של דירת שני חדרים יכולה להגיע גם ל 1,500 ש"ח. הובלה של פריטים בודדים כמו מכשירי חשמל או רהיטים כבדים יכולה לעלות החל מ 500 ש"ח ועד 700 ש"ח ויותר, הכול תלוי בכמות ובכובד החפצים.

מחירון הובלות קטנות

מובילים מקצועיים

כשיש כל כך הרבה חברות הובלה באזור שלכם, איך אפשר לדעת מי באמת מקצועי? היום, כל מי שיש לו משאית או רכב מסחרי יכול לומר שהוא מוביל ויש כאלו שעושים הובלות כעבודה מן הצד או השלמת הכנסה.

מקצועיות היא עניין הכרחי לכל מי שעוסק בתחום הזה. חייבים לדעת איך לארוז, לשמור על החפצים והרכוש שלא יינזקו, איך לסדר אותם כמו שצריך ברכב, לאבטח אותם, לנסוע בזהירות שלא יקרה להם כלום, או חלילה תאונה, וכמובן שחייבים גם תודעת שירות גבוהה, סבלנות ואדיבות.

בישראל, החל משנת 1997 יצא חוק שהחל לאכוף את כל מה שקשור להובלות. החוק אומר שעל מי שעוסק בשירותי הובלה בתשלום במשקל של 10,000 ק"ג והלאה, חייב שיהיה לו רישיון מוביל. מה זה אומר? קודם כל, יש כמה תנאים מגבילים לקבלת רישיון מוביל : העדר רישום פלילי, עליך להיות אזרח ישראלי ובעל רישיון נהיגה בתוקף.

אחר כך יש תהליך שכולל הרשמה לקורס מובילים. בקורס לומדים תחומים ונושאים שונים כמו: הובלת חומרים רגישים ומסוכנים, עיקרי חוקי ההובלה, טיפול בתאונות וברכב, יסודות ביחסי אנוש ותודעת שירות, תחזוקה, דיני עבודה ועוד נושאים רבים.

בסיום הקורס עוברים מבחן ומי שמסיים אותו בהצלחה זכאי לקבלת תעודת מוביל. כשאתם מתכננים לחפש שירותי הובלה, עליכם לבקש לראות את התעודה הזו, בנוסף כדאי גם לחפש המלצות, דירוגים, וכל דבר שיוכל לעזור לכם להבין את רמת המקצועיות של המוביל.

מה נכלל בשירותי הובלה?

לשירותי הובלה יש היצע נרחב, עבודת המוביל נעשית בכמה שלבים. עם זאת, לא בטוח שתזדקקו לכל השלבים. אולי תרצו לארוז בעצמכם את הבית במקום להשתמש בשירותי אריזה של חברת ההובלות, אולי תעדיפו לסדר בעצמכם את התכולה לאחר הפריקה. יש כל מני אופציות.

בשורה התחתונה, לא כל מוביל נותן את כל קשת השירותים, אבל שירותי הובלה לרוב כוללים: סידור הבית לפני המעבר, אריזת דירה, שינוע התכולה למעון החדש, פריקת התכולה, הרכבת רהיטים שהיה צורך לפרק וסידור הבית.
מבחינת מחירים, ישנן חבילות שכוללות הכול ויש גם אפשרות לתמחר כל שירות בנפרד, זה תלוי להחלטתכם.

גם אם תעדיפו לעשות חלק מן השלבים או את רובם בעצמיכם, חשוב לדעת מה השירותים שחברת ההובלה שלכם מספקת. אולי אין לכם מספיק זמן או סבלנות לארוז את כל הבית ואתם רוצים שיעשו זאת בשבילכם, או שאתם מעוניינים גם בשירותי פריקה וסידור. חשוב לדעת מה השירותים שניתנים.

הובלה לחפצים גדולים

הובלת חפצים גדולים דורשת ניסיון ומיומנות, על המוביל לדעת מה היכולת שלו בטיפול בחפצים כבדים ומאתגרים להובלה. מה למעשה נחשב חפצים כבדים? למשל : מקרר, פסנתר, רהיטים רחבים, ארונות, מכשירי חשמל שונים וכל רהיט או מכשיר שמשקלו גבוה ויש צורך במאמץ גדול כדי להרימו ולשנע אותו ממקום למקום.

יש חברות הובלה שמתמחות בהובלה של חפצים כבדים וגדולים, תוכלו לשכור את שירותיה של חברת הובלה כזו אם אתם צריכים בעיקר לשנע חפצים גדולים. כדי להוביל חפצים גדולים, לחברת ההובלה צריכים להיות המשאבים המתאימים לכך כמו: ציוד אריזה ייעודי לשימור החפץ וכלי רכב או משאית גדולים מספיק כדי להכניס אותו לתוכם.

הובלת חפצים גדולים לעתים דורשת גם ציוד מיוחד, כמו הובלות מנוף להעלאת חפצים כבדים וגדולים לקומות בבניינים שבהם אין מעליות. צריך גם כוח אדם מיומן להרמת חפצים אלו. כמו שאתם מבינים, הובלה לחפצים גדולים זה עניין רציני ויש לפנות רק למובילים מומחים. לעיתים הובלות של חפצים גדולים נדרשות גם במקרים של הובלות מפעלים, שהם יותר מורכבות מהובלות רגילות.

מה לגבי פירוק והרכבה?

כמו שציינו, חברות הובלה מעניקות שירותים נוספים מלבד השינוע ממקום למקום. חלקם מתמחים גם בפירוק והרכבה של הרהיטים או המכשירים שלכם. יש רהיטים שלא ניתן להזיז כפי שהם ויש לפרק אותם לגמרי או חלקים מהם.

למשל : ארונות בגדים, פינות אוכל, תנורים ומדיחים, מיטות זוגיות, ספות גדולות. כל אלו עלולים לדרוש פירוק והרכבה, הם עשויים להיות גדולים מדי כדי להכניסם לרכב ההובלות, או שהם בסכנה להתפרק בהובלה ולכן אין ברירה אלא לפרק אותם, או חלקים מהם כמו: רגליים, מגירות, ידיות, דלתות ועוד.

חברת הובלה שמספקת גם שירותי פירוק והובלה, יכולה לחסוך לכם המון כאב ראש, הם יעשו את כל העבודה הקשה והמסובכת בשבילכם, תוך הערכה מה צריך לפרק ולהרכיב ומה לא. שירות זה עולה קצת יותר, אבל זה בהחלט שווה את השקט הנפשי שלכם, לא תצטרכו לשבור את הראש ולשאול עצמכם מה צריך לפרק, לחברת ההובלה יש מומחים שיעשו זאת בשבילכם.

הובלת חפצי יוקרה

כשמדברים על הובלת חפצי יוקרה, בוודאי יישאלו השאלות, מה נחשב חפץ יוקרה? ומה צריך בשביל לשנע חפצים שכאלו? ההגדרה של חפצי יוקרה היא למעשה חפצים מאוד יקרים, למשל: חפצי אמנות, תכשיטים, בגדי מעצבים יקרים ובעצם כל מה שעולה הרבה מאוד כסף. להובלת חפצי יוקרה יש חוקים קצת שונים.

הובלה של חפצי יוקרה חייבת להיעשות על ידי אנשי מקצוע בלבד שיודעים איך לטפל בחפצים יקרי ערך ומיוחדים אלו. אם זה אומר אריזה מיוחדת, ביטוח החפצים, אבטחה ורכב ייעודי. להובלת חפצי יוקרה יש פוטנציאל נזק גדול שאינו בר תיקון, כלומר, חפצים אלו יכולים להינזק ובגלל ייחודם לא ניתן לתקנם, מה גם שנזק יכול להביא להפסדים גדולים ועוגמת נפש לבעליהם, שלא לדבר על הבעייתיות לחברת ההובלה.

ולכן, אם אתם מעוניינים להוביל חפצי יוקרה, עליכם לבחור בחברת הובלה שמתמחה בהובלות מסוג זה, חברת הובלות שתיתן את השירות המקצועי והמתאים ביותר להובלת חפצים יקרים שכאלו.

ביטוח להובלה

האם צריך ביטוח להובלה?

התשובה לשאלה האם צריך ביטוח להובלה היא לא חד משמעית, כמובן שתמיד עדיף שכן יהיה לכם ביטוח, אבל זה תלוי מה אתם מובילים. אם מדובר על חפצים שאינם מאוד יקרים, זה נתון לבחירתכם האישית. עם זאת, ביטוח הובלות מתייחס לאחריות חברת ההובלה על החפצים שלכם וכדאי לבדוק שיש להם ביטוח בתוקף.

על חברת ההובלות לדאוג לכך שהביטוח שלה תקף ופעיל. תאונות יכולות לקרות לכל אחד ולא משנה עד כמה חברת ההובלות מקצועית ובעלת מוניטין והמלצות טובות. ביטוח הובלות אמור לכסות את כל שלבי ההעברה, מן האריזה והפירוק ועד הפריקה וההרכבה ולכל חברת הובלות מקצועית צריך להיות ביטוח בתוקף, מומלץ לבדוק זאת כדבר ראשון.

הביטוח צריך להגן על חברת ההובלה ועל הרכוש שלכם במידה ותהיה למשאית תאונה בדרך. ביטוח רכב רגיל אינו ביטוח הובלות וכדאי מאוד לבדוק זאת כדי שלא ייווצר מצב שתחשבו שיש לכם ביטוח על התכולה בזמן נסיעה, אבל למעשה אין לכם.

למה לבחור בנו?

התמורה הכי טובה
צוות מובילים מקצועי
ביטוח הובלה מלא
פריסה ארצית