הובלת דירה כולל אריזה ופירוק

עוברים דירה? מחפשים חברה להובלה כולל אריזה ופירוק?

מחפשים חברה להובלה כולל אריזה ופירוק? צריכים להעביר תכולת משרד או תכולת בית? יש לא מעט חברות מקצועיות ומומלצות שמציעות את השירותים שלהן עבור הצורך הזה. אם כי אתם כלקוחות צריכים לעשות את הבירורים שלכם כדי לבחור נכון את החברה שאכן תוכל להשביע את רצונכם ולספק לכם שירות מושלם.

תוכן עניינים
מומחיות

בהובלה אחסון ואריזה

ניסיון בתחום

16 שנים של ניסיון!

ביטוח מלא

על הציוד והתכולה

מקצועיות

בפירוק והרכבה

ראש שקט

בעלי מקצוע מיומנים

אמינות

לאורך כל הדרך

הובלת דירה כולל אריזה ופירוק זה פתרון אחד לכל צרכי ההובלה שלך. הובלות מקצועיות מגיעות מצוידות עם חומרי האריזה הדרושים. כולל קרטונים, פצפצים, נייר אריזה ודבק עבור סגירת הקרטונים. בזכות הניסיון שלנו, אנו מומחים בביצוע אריזה ופירוק ביום ההובלה בצורה נקייה ומקצועית. בעזרתך כל קרטון יסומן בהתאם לתכולתו ואנו נפרוק אותו בחדר הייעודי בבית החדש. רהיטים גדולים כמו מיטה או שולחן אוכל יפורקו על ידינו.

בהגעה לדירה החדשה לאחר אריזה כוללת של הבית והובלה נבצע פריקה של הרהיטים. רהיטים גדולים כוללים מיטות, ארונות בגדים, שולחנות עבודה וכל פריט גדול אחר. נרכיב אותם מחדש בהגעה לבית במקום הנדרש תוך הקפדה על הרכבה נכונה ובטוחה. אנו משתמשים בציוד מיוחד כדי להוביל את תכולת הדירה שלך. מה שמבטיח שכל הפריטים ימוקמו בצורה נכונה ומסודרת במשאית ויגיעו בבטחה לנקודת היעד.

כל בחירה בחברת הובלות כרוכה בבדיקה מעמיקה לפני ביצוע העבודה. בחירה בחברת הובלות המציעה שירותים מקיפים שכוללים אריזה, פירוק והובלה יכולים להקל על החוויה המלחיצה. בנוסף, ניתן להקל ולחסוך בזמן, שירותי האריזה יחסכו זמן רב בזכות חברת ההובלה. האריזה תתבצע באותו יום ותחסוך לך זמן רב ללא צורך בלקיחת ימי חופש מרובים. אורזים מקצועיים מיומנים בביצוע העבודה בצורה מהירה תוך שמירה על הפצים שלך. שירותי אריזה יכולים לסייע במניעת נזקים לחפצים שלך בזכות אריזה נכונה עם החומרים הנכונים. כך ההתמקדות תהיה רק ביום עצמו של מעבר הדירה ללא כאב ראש מיותר.

מחיר הובלת דירה

מחיר הובלת דירה יכול להשתנות מאוד בהתאם למספר גורמים, ביניהם תכולת הדירה, המרחק בין הדירות ועוד מספר גורמים. תכולת הדירה ומספר הפריטים שאותם צריך להעביר, משפיע באופן משמעותי על העלות. דירה עם תכולה גדולה יותר תדרוש יותר עבודה ולפעמים הבאת עובד נוסף. מעבר לכך, גם מרחק המעבר מהווה פקטור וככל שהמעבר יהיה רחוק יותר כך העלות תהיה גבוהה יותר. בנוסף, שירות מלא המציע הובלת דירה כולל אריזה ופירוק יוסיף לעלות.

כל גורם יכול לשנות את מחיר ההובלה, לכן חשוב לבדוק את המחיר במידה ויש תקציב למעבר. כדי לחסוך בעלויות חשוב לעשות סדר ולצמצם את הפריטים שיעברו איתך במידה ואין לך צורך בהם. אם יש לך זמן וכוח ניתן לארוז את הבית בכוחות עצמך ללא עזרת המובילים. חשוב רק לוודא שחומרי האריזה שקנית מספיק איכותיים כדי להגן על הפריטים שלך. במידת האפשר אם המעבר אינו לחוץ אפשר לתזמן אותו בזמן שבו פחות אנשים עוברים דירות.

עלות הובלות דירה יכולה להשתנות בהתאם לגורמים מסוימים שצריך לקחת אותם בחשבון. ביניהם גודל המעבר, המרחק והשירותים הנדרשים. על ידי הבנת כל הגורמים הללו ותכנון נכון אפשר לנהל את המעבר ולקבל מחיר שמתאים לתקציב שלך ולהבטיח שהמעבר יהיה נעים וחלק. חשוב להבין שכל מעבר יהיה שונה מבחינת העלויות בגלל כל הגורמים המשפיעים עליו. בנוסף אם ההובלה תכלול אריזה ופירוק המחיר כמובן יהיה שונה מאוד והוא יוסיף לעלות ההובלה.

אריזת משרדים

שירות אריזה למעבר דירה

שירות אריזה למעבר דירה יכולים להקל על המעבר שגם ככה לא פשוט. כל תהליך האריזה מתבצע על ידי המובילים, תוך שימוש בחומרי אריזה מקצועיים שישמרו על הרכוש שלך. כל רהיט נארז בקפידה עם הבטחה שהכל יהיה מאורגן ומאובטח. ישנם גם שירותי אריזה חלקיים שמיועדים רק לריהוט הגדול והכבד כמו מיטה, ארון, שידה וכו׳.. 

 

היתרונות בשירות אריזה על ידי חברת ההובלות הם רבים אבל העיקריים ביניהם הם:

  • יעילות ומהירות – חברת הובלות בעלת ניסיון רב יכולים לארוז את ביתך במהירות תוך מספר שעות. ללא הצורך שלך בלקיחת ימי חופש או הישארות עד השעות הקטנות של הלילה כדי לארוז. 
  • אריזה נכונה – באמצעות חומרי האריזה האיכותיים והטכניקות הנכונות, הריהוט שלך ייארז בצורה הטובה ביותר ויהיה מוגן לאורך כל ההובלה. 
  • נוחות – שירות אריזה מקל על הלחץ הנפשי והפיזי שקשור למעבר דירה. 

 

ישנם פתרונות אריזה שיכולים להתאים לכל צורך ולכל תקציב. בין אם זו אריזה מלאה לכל הבית או אריזה חלקית לריהוט הגדול. רק שירות זה של הובלת דירה כולל אריזה ופירוק יכולים להפוך את התהליך לפשוט בהרבה ולחוויה חלקה. עם יתרונות כמו יעילות, אריזה נכונה ונוחות שירותי האריזה מבטיחים שהריהוט שלך יהיה ארוז בצורה הטובה ביותר. ההובלה תעבור בבטחה ללא כל נזק והדבר יאפשר לך להתמקד בהתמקמות בבית החדש. כאשר מבצעים את כל התהליך עם חברת הובלות אחת זה אוטומטית מקבל על כל התהליך. הכל מתבצע ביום של המעבר גם האריזה וגם ההובלה, אפשר להוסיף גם שירותי פריקה שיעשו סדר בכל הבלאגן.

חברת הובלות במרכז

שירות פריקה לדירה

שירות פריקה לדירה מציעים פתרון ללא טרחה לחלק הקריטי ביותר בתהליך המעבר. מעבר לדירה חדשה כרוך בלא מעט כאב ראש. מלבד הובלה ישנם שירותים כמו אריזה ופריקה, השירותים מספקים פתרון מעולה לכל מי שעובר דירה. כאשר ההובלה מגיעה לדירתך כמובן שהמובילים יפרקו את תכולת המשאית ויעלו אותה לביתך. אך בשירותי הפריקה כל ארגז יונח במקום הייעודי לו וכל רהיט יורכב במקום המתאים. הובלת דירה כולל אריזה ופירוק מסייעים לך להתמקם במהירות. 

 

שירות פריקה לדירה ממלאים תפקיד מכריע בחווית המעבר, בזכות המובילים כל התהליך יבוצע בצורה הטובה ביותר. ניתן לחסוך כך זמן רב ולהפחית עומס פיזי. שירותים אלו מספקים פתרון נטול מתחים שיאפשרו לך להתמקד בהתמקמות. בנוסף, החזרה לשגרה תהיה מהירה יותר עם בית מסודר ונעים כבר מהימים הראשונים. העומס שירד ממך בזכות השירות יוביל את חווית המעבר לפחות מלחיצה.

שירותי אריזה והובלה

החלום לעבור לדירה אנו מחליטים לעבור לדירה חדשה סוף סוך הגיע!
אנו מחליטים לעבור דירה, מספרים לחברים ולקרובים, ונרגשים מאוד לקראת האירוע. מעבר דירה הוא שלב אשר כרוך בלא מעט הכנות וסידורים – כיצד נעביר את תכולת הסלון? מה יהיה על החפצים יקרי הערך בביתנו? ועוד שאלות כאלו ואחרות מתרוצצות בראשנו. אין צורך להיטרף במחשבות מיותרות או להילחץ יתר על המידה – חברת הובלות איכותיות תפתור כל בעיה ותעניק מענה מקצועי לכל צורך המתעורר ביום המעבר.

הובלת דירה עם א.א מובילים

אנו בחברת א.א מובילים מתמחים בהובלות דירה ומשרדים משנת 2007 ומציעים לכם מבחר פתרונות לקראת יום המעבר:

  • שירותי הובלות מקצועיים עם צוות מובילים מנוסה ומיומן שירותי אריזה לכל סוגי התכולות, כולל שירותי נגריה לפירוק רהיטים והתקנתם בדירה החדשה
  • העברה קפדנית וזהירה לתכולה רגישה ויקרת ערך אחסון חפצים לתקופות קצרות וארוכות תחת אבטחה תמידית שירותי נשיאת ציוד במשקל כבד מדירתכם הישנה ישירות אל דירתכם החדשה ביטוח מקיף על כל תכולת הדירה ביום המעבר.

חברת א.א מובילים בעלת ניסיון רב במעבר דירות ומשרדים, שמחה להעניק לכם שירות מקצועי ואמין ביום המעבר. צוות המובילים מסייע באריזה, באחסון ובהובלה אל היעד החדש. הצוות המיומן מעניק מבחר פתרונות לכל בעיה העולה בזמן המעבר, בשביל שאתם תוכלו לעבור לדירתכם החדשה בראש שקט.

צרו עמנו קשר, אנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת – חברת א.א מובילים.