שירותי אחסנה

מחפשים לאחסן ציוד?

שירותי אחסנה פותרים עבורנו בעיות והרבה כאב ראש. כאשר אנו עוברים לדירה חדשה או משפצים את המשרד שלנו – יש לעתים צורך באחסון התכולה הקיימת על מנת להבטיח מעבר שקט למשכן החדש, בין אם הוא דירה חדשה או משרד חדש. היכן יאוחסן הציוד והריהוט המשרדי שלנו בזמן שיפוץ המשרד? מה יהיה עם הוואזה היקרה בסלון? שאלות כאלו ואחרות נפתרות במהירות – אם בוחרים את שירותי אחסון הדירות הנכונים.

תוכן עניינים

שירותי אחסנה מתייחסים למתקנים המסופקים על ידי חברות אחסון המציעות שטחי השכרה, הידועים בדרך כלל כיחידות אחסון או יחידות אחסון עצמיות, ליחידים או לעסקים לאחסון חפציהם. יחידות אחסון אלו מגיעות בגדלים שונים ובדרך כלל מאובטחות ומפוקחות כדי להבטיח את בטיחות הפריטים המאוחסנים. לקוחות יכולים לשכור יחידות אלו לטווח קצר או ארוך, בהתאם לצרכיהם.

השימוש בשירותי אחסנה לרוב נובע בעקבות הצורך לאחסן חפצים יקרי ערך שאינם בשימוש יומיומי. זה נובע מתוך הצורך לשמור אותם במקום מאובטח שיפנה מקום לדברים אחרים בחלל הבית או הדירה. בנוסף לעיתים יש צורך באחסון של כמה חפצים כדי לפנות מקום בבית, אלה יכולים להיות חפצים ישנים, חפצים שעברו אליכם בירושה, כלי רכב ושייט, חפצי יוקרה ואומנות ועוד.

שימו לב שכל סוג של חפצים דורש יחידת אחסון עם אופי אחר. כך למשל חפצי אלקטרוניקה ואומנות ידרשו יחידות אחסון עם בקרת אקלים כדי למנוע הרס של החפצים. בנוסף אם אתם מאחסנים מוצרי מזון כמו אוסף יינות למשל, תהיו צריכים לוודא שישנה בקרת אקלים בתוך יחידת האחסון.

שאר סוגי החפצים יוכלו להיות מאוחסנים ביחידות אחסון רגילות בבטחה, אלה מבטיחות חלל יבש ואטום כדי למנוע ממכרסמים, או מי גשם לחדור למקום ולהרוס את החפצים שלכם.

שירותי אחסנה

אחסון חפצים

 

להלן כמה היבטים מרכזיים של שירותי אחסון חפצים:

 1. גדלי יחידות אחסון: מתקני אחסון הם יחידות בגדלים שונים, החל מארונות קטנים ועד חדרים גדולים. לקוחות יכולים לבחור יחידה המתאימה לדרישות האחסון שלהם. כמובן שהמחירים משתנים בהתאם לגודל יחידת האחסון וכמות החפצים.
 2. אבטחה: יחידות האחסון מבטיחות את אבטחת הפריטים המאוחסנים. לרוב הן כוללות מצלמות מעקב, מערכות בקרת גישה וצוות באתר שיפקח על המקום. אלה יבטיחו שתוכלו לישון בראש שקט בידיעה שהחפצים שלכם, בין אם יקרי ערך או לא, מאוחסנים בבטחה.
 3. בקרת אקלים: חלק ממתקני האחסון מציעים יחידות מבוקרות אקלים, המווסתות טמפרטורה ולחות. זה מועיל לאחסון פריטים רגישים כמו מוצרי אלקטרוניקה, עתיקות, מסמכים ויצירות אמנות. שימו לב שלא לכל סוגי החפצים יש צורך בבקרת אקלים, שלרוב מעלה את מחיר יחידת האחסון ולכן מומלץ להתייעץ איתנו קודם.
 4. נגישות: רוב מתקני האחסון מספקים ללקוחות גישה נוחה ליחידות שלהם בשעות הפעילות שצוינו, לרוב 24/6. בצורה הזאת תוכלו לקבל גישה לחפצים שלכם מבלי הצורך לאחסן אותם בבית או בדירה שלכם ולהעמיס על חלל המגורים.
 5. הסכמי שכירות גמישים: לקוחות בדרך כלל חותמים על הסכמי שכירות גמישים, המתארים את התנאים וההגבלות של השכרת יחידת האחסון, לרבות העלות החודשית, משך הזמן, אפשרויות התשלום והכללים לגבי השימוש במתקן. אלה מאפשרים לכם לאחסן חפצים לתקופות זמן שונות בהתאם לצורך שלכם, אם זה משהו זמני או משהו קבוע.
 6. שירות הובלה ואריזה: אנחנו מציעים שירותי הובלות דירה ואריזה, באמצעות החומרים האיכותיים ביותר, כמו ארגזים, ניילון בועות וישנם גם מנעולים לרכישה כדי לעזור ללקוחות לארוז ולאבטח את חפציהם. בצורה הזאת חברת ההובלות תוכל לעשות את העבודה הקשה בעבורכם ולכם יישאר רק להינות מהמרחב החדש שהתפנה לכם בבית או בדירה.

היתרונות של שירותי אחסון

אם גם אתם זקוקים לשירותי אחסון מסיבות כאלו ואחרות, הנה כמה יתרונות חשובים שאולי לא חשבתם עליהם:

 1. ראש שקט – כשאתם מאחסנים את הציוד שלכם במקום ייעודי לשירותי אחסנה, אתם יכולים להיות בטוחים שהוא יישמר בדיוק כמו שארזתם אותו ולא ייגרם לו שום נזק. זה פתרון נפלא למי שאין לו מקום לאחסן חפצים וזקוק לזה במיידי.

 2. התאמה לכל צורך – במקום ייעודי לשירותי אחסנה, אתם יכולים להיות בטוחים שלכל החפצים שלכם יהיה מקום, לא משנה כמה חפצים וציוד יש לכם, יימצא להם מקום מתאים בחלל ובגודל.

 3. ביטחון – בשירותי אחסנה חשוב מאוד הביטחון ויש שמירה מסודרת למניעת נזקים וגניבות. תוכלו להיות רגועים שהחפצים שלכם בידיים טובות.

 4. יש למי לפנות – כשאתם מאחסנים את הציוד שלכם במקום לשירותי אחסנה, אתם יכולים להיות בטוחים שיהיה למי לפנות מכל סיבה, יהיה לכם שירות לקוחות ותמיד ידעו לתת לכם מענה על כל סיבה שהיא.
אחסון חפצים

אחסון חפצים מחירים

הנסיעה או המעבר מתקרבים ועדיין לא סגרתם מקום לאחסון החפצים שלכם? זה הזמן לברר מה המחירים לאחסון חפצים בשירותי אחסנה. בוודאי תשמחו לדעת שיש טווח רחב של מחירים לאחסנה, לכל חברה יש את התעריף והמחירון שלה לפי הקריטריונים שבתקנון שלה. זה, כמובן, תלוי גם בכמות החפצים שאתם מעוניינים לאחסן, ככל שיש יותר – המחיר עולה.

בדרך כלל התשלום על שירותי אחסון במקומות ייעודיים נעשה פר חודש והמחירים משתנים לפי כמות התכולה. למשל: מחיר לאחסון חודשי של דירה בת 2-3 חדרים, ינוע מ 500 ש"ח ועד 800 ש"ח – תלוי כמובן בכמה חפצים מדובר. האחסון לדירות גדולות יותר של ארבעה וחמישה חדרים יעלה כבר יותר, בין 1,000 ל 1,500 ש"ח לחודש כשגם כאן תלוי כמה ציוד יש לאחסן. אם מדובר בציוד משרדי או בציוד של עסק, גם כאן כמות הציוד קובעת את המחיר ומומלץ לקבוע מראש עם החברה את המחיר המתאים.

אחסנת רכבים

אולי לא ידעתם כלל שיש שירותי אחסון רכבים בארץ. למעשה, זהו אינו תחום נפוץ בדומה לאחסון של תכולת דירות, משרדים ועסקים. מי משתמש בשירות אחסון רכבים? יש סיבות שונות לצורך של אנשים באחסון רכבים ואלו סיבות דומות לצורך באחסון תכולת דירות וכדומה, אם אתם מתכננים נסיעה ארוכה לחו"ל, אם אינכם זקוקים לרכב בזמן הקרוב ואתם לא רוצים שאף אחד אחר ישתמש בו, אם יש לכם רכב ישן ואתם מעוניינים לשמור אותו לעתיד. אם אתם עונים על אחת מן הסיבות האלו – ייתכן ששירותי אחסנת רכב זה בדיוק מה שאתם צריכים.

איך זה עובד? הרכבים מאוחסנים על ידי החברה במתחמים ייעודיים ומאובטחים שיש בהם בקרת אקלים, מצלמות, סיורי אבטחה מסביב לשעון וכל מה שצריך כדי שתוכלו להיות רגועים ובטוחים שהרכב שלכם במקום טוב ובטוח. אז אם אתם מחפשים מקום לאחסן בו את הרכב שלכם לטווח ארוך, אל תתפשרו על מקומות לא בטיחותיים או חניונים שיהפכו את הרכב שלכם לפגיע, אחסנו במקום מורשה.

שירותי אחסנה לעסקים

שירותי אחסנה לעסקים

אם אתם בעלי עסק או שאתם חושבים לפתוח עסק חדש, אתם בוודאי כבר יודעים שעסקים מסוימים דורשים מקום אחסון. ייתכן שיהיה לכם מלאי שתצטרכו לאחסן אותו לתקופות ארוכות בזמן שתשלחו חלק ממנו ללקוחות שלכם, ותהיו חייבים לשמור עליו במקום סגור, מאובטח ומתאים. גם ככה לשכור היום מקום לעסק חדש זה לא עניין פשוט, מחירי השכירות גבוהים ולא תמיד יש מקום במתחם העסק כדי לאחסן כל מה שצריך.

כאן נכנסים לתמונה שירותי אחסנה לעסקים. מדובר במחסנים ייעודיים שמושכרים בתשלום חודשי לעסקים ויכולים לעזור לכם לשמור על המלאי של העסק שלכם. אחסון נכון של המלאי שלכם יכול לעזור לכם גם בניהול העסק, הבנה של איזה מוצרים נמכרים יותר ופחות, דיוק השירותים שאתם נותנים ועוד.

אחסון במקום ייעודי יסייע לכם לעשות לעצמכם סדר ולהבין טוב יותר איפה אתם נמצאים מבחינת העסק שלכם. תוכלו גם להיות בטוחים שהמלאי שלכם בידיים טובות ואין סכנה שינסו לגנוב אותו. 

מומלץ לאחסן את המלאי שלכם באזור אחסנה שבו תהיה לכם גישה בלתי מוגבלת אליו, ייתכן שתצטרכו להגיע פעמים תכופות למקום האחסון כדי לקחת מוצרים נוספים לעסק או לשלוח מהם ללקוחות שלכם, ולכן זה מוכרח להיות מקום נגיש וידידותי, מקום שבו תוכלו להרגיש ממש כמו בבית, ומעל הכול המקום חייב להיות גם מאוד בטיחותי ואפילו דיסקרטי כדי לא לחשוף מידע עסקי חשוב שאתם לא רוצים שיגיע לידיים הלא נכונות.

היתרון בשירותי אחסנה לעסק

לשירותי אחסנה לעסק יש כמה יתרונות בולטים שכדאי לשים לב אליהם אם אתם זקוקים לשירות כזה:

 • בטיחות – אומרים שבטיחות היא מעל הכול ובמקרה הזה, זה באמת נכון. אם יש לכם בעסק מלאים או חפצים יקרים שאותם אתם מעוניינים לאחסן, חשוב שתפקידו אותם בידיים אמינות. כך תוכלו להיות בטוחים שהתכולה שלכם תהיה שמורה ובטוחה במקום ייעודי ובטיחותי.

 • נגישות – כבעלי עסקים בוודאי תצטרכו גישה נוחה למלאים שלכם. אחסון לעסקים זה לא כמו אחסון דירות שאין צורך בחפצים אלו כרגע, אלא זה אחסון הרבה יותר דינמי שבו בעלי העסק צריכים להגיע לחפצים המאוחסנים בתדירות גבוהה יותר. ככה שתזדקקו למקום מתאים בעל גישה נוחה.

 • אחסנה בתנאים שלכם – שירותי אחסנה לעסקים הם דינמיים הרבה יותר מאחסנה רגילה, זו מצב שבו תצטרכו להגיע לעתים כדי לקחת מוצרים שונים או לאחסן אחרים. זו צורת אחסנה שנותנת לכם שקט וחוסכת כאבי ראש ועוזרת לכם בעסק שלכם.
היתרון בשירות אחסנה לעסק

אחסון חפצים יקרים

כשאומרים אחסון חפצים יקרים, אתם בוודאי חושבים על כספות ובנקים, אבל אולי תתפלאו לדעת שיש אופציות נוספות ובטוחות לאחסון החפצים היקרים שלכם. כיום יש חברות שונות שמציעות אחסון חפצים יקרים ביחידות אחסון ייעודיות, בדומה ליחידות אחסון רגילות של תכולה ביתית כמו רהיטים וארגזי ציוד,  אבל אלו כמובן מאובטחות הרבה יותר.

במקומות אלו יש אבטחה גבוהה ומתקדמת מאוד. שמירה מסביב לשעון, מצלמות וחיישנים הם רק חלק מאמצעי הבטיחות שננקטים במקומות אלו. בנוסף, כל הפריטים שתאחסנו במקומות אלו יירשמו ויתועדו ככה שתוכלו להיות בטוחים שאין סיכוי שמשהו ייאבד או ייגנב.

ייתכן שחשבתם שחפצים יקרים כמו: חפצי אמנות, תכשיטים, ירושות, ספרים נדירים וכדומה, מוטב לשמור קרוב אליכם, אבל האמת היא שבבית הפרטי החפצים אלו הרבה פחות בטוחים. ולכן, מומלץ לפנות לחברה המתמחה באחסון חפצים יקרים בתנאים בטיחותיים ושמורים. כך תוכלו להיות בטוחים וסמוכים שהחפצים היקרים שלכם שמורים במקום בטיחותי ולכם יהיה שקט נפשי.

אחסנה במחסנים איכותיים

אם אתם מעוניינים לאחסן בקרוב חפצים, חשוב לדעת שאיכות המחסנים יכולה מאוד להשפיע על איכות החפצים שלכם, בעיקר אם מדובר באחסנה לטווח  ארוך. חפצים מאוחסנים יכולים להיות פגיעים לכל מני בעיות, כמו : נזקים ממכרסמים וחרקים, נזקים שנגרמים מרטיבות, נזקים ממזג אוויר חם, נזקים מאבק ולכלוך ועוד.

בשל הסיבות האלו ונוספות, חובה לאחסן את הציוד שלכם במחסנים איכותיים העשויים מחומרים המותאמים לאחסון לטווח ארוך. חשוב גם לבדוק שיש במתחם המחסנים אבטחה צמודה מסביב לשעון, שיש להם את כל הביטוחים והאישורים ושהם עסק חוקי שיש עליו פידבקים וגם המלצות.

בנוסף, חשוב לראות את המקום ואת יחידת האחסון לפני שאתם מאחסנים, כדאי לבדוק שהמקום נקי ומטופל היטב, שזהו מקום נגיש שתוכלו להגיע אליו ללא שום בעיות אם יהיה צורך וגם שיש להם שירות לקוחות – שיהיה לכם למי לפנות בשעת הצורך. באופן זה תוכלו להיות בטוחים שאתם מפקידים את חפציכם בידיים אמינות ובטוחות.

למה אנחנו?

בגלל הנסיון

למעלה מ-16 שנות ניסיון בפתרונות אחסון לפרטיים, חברות ומוסדות. אלפי לקוחות מרוצים לא הולכים ברגל

בגלל הבטיחות

הגנה מקסימאלית באמצעות מערכת מיגון אש משוכללת, מצלמות אבטחה, שערי כניסה חשמליים, מערכת אזעקה, מוקד בטחון ושמירה 24/7

בגלל השירות

אנו מעניקים לכל לקוחותינו שירות אישי ומקצועי כולל ייעוץ וסיוע לאריזה נכונה וחסכונית כדי שלא תשלמו על חלל עודף

בגלל התחזוקה

מערכת בקרת אקלים לצד ניקיון, תחזוקה ותנאי תברואה ברמה הגבוהה ביותר, כולל הדברה יזומה נגד מזיקים ומכרסמים

בגלל הביטוח

אנו מציעים ביטוח תכולה מקיף כולל נזקי אש ורעידות אדמה ובמחירים נוחים

בגלל הגמישות

צריך אחסון לתקופה קצרה בלבד? אין בעיה. איתנו אין שום צורך בהתחייבות מראש לתקופה