אחסון לטווח ארוך

אחסון לטווח ארוך או קצר הם שירותים המוצעים על ידי מתקני אחסון כדי להתאים לצרכי האחסון הזמניים או הממושכים של אנשים או בעלי עסקים. שירותים אלו נותנים מענה למגוון רחב של לקוחות, החל מאנשים הנמצאים בתהליכי מעבר דירה, ועד לחברות המחפשות מקום נוסף עבור המלאי או המסמכים שלהם. לכל סוג אחסון יש את היתרונות והשימוש המובהקים שלו.

תוכן עניינים

אחסון לטווח קצר מתייחס בדרך כלל להשכרה של יחידות אחסון לפרק זמן קצר יחסית, לרוב בין מספר שבועות למספר חודשים. זהו פתרון אידיאלי לאנשים המתמודדים עם מצבים כמו מעבר לבית חדש, שיפוצים או נסיעות לתקופה ממושכת. חברת הובלות יכולה לבצע את המעבר בעבורכם לנקודת האחסון ולחסוך לכם את הטרחה. אחסון לטווח קצר מציע מקום נוח ומאובטח לאחסון חפצים באופן זמני, ומבטיח שהם נשארים בטוחים ונגישים במהלך המעבר. אנשים יכולים גם להשתמש באחסון לטווח קצר במהלך שינויים עונתיים כדי לאחסן פריטים כמו בגדי חורף, או רהיטים לחגים (כמו סוכות) כאשר הם אינם בשימוש. עסקים עשויים גם לבחור באחסון לטווח קצר לניהול רמות מלאי משתנות, או במהלך תקופה של העברות משרדים.

מצד שני, אחסון לטווח ארוך כרוך בהשכרת יחידות אחסון לתקופה ממושכת, שיכולה להימשך מספר חודשים עד מספר שנים. אחסון לטווח ארוך מתאים לאנשים פרטיים או עסקים עם דרישות שטח שוטפות החורגות מהיכולת הנוכחית שלהם. אחסון זה מהווה פתרון חסכוני לשימור חפצים, במיוחד כאשר לאנשים חסר מספיק מקום בבית, או כאשר עסקים צריכים לאחסן מסמכים, לשמור על מלאי עודף או לאחסן ציוד.

איך בוחרים בין אחסון לטווח ארוך או קצר?

הבחירה בין אחסנה לטווח ארוך או קצר, תלויה בצרכי האחסון הספציפיים שלכם ובמשך הזמן שבו אתם צופים לצרוך שירותי אחסון. להלן מספר גורמים שיש לקחת בחשבון בעת קבלת החלטה זו:

 1. משך צורך האחסון: קבעו כמה זמן אתם מצפים להשתמש באחסון. אם אתם צריכים אחסון לכמה שבועות, חודשים או עד שנה, אחסון לטווח קצר עשוי להתאים יותר. מצד שני, אם אתם צופים צורך באחסון למשך שנה או יותר, אחסון לטווח ארוך עשוי להיות האפשרות הטובה יותר.

 2. גמישות: שקלו את רמת הגמישות שאתם צריכים. אחסון לטווח קצר מאפשר לכם לשכור יחידה לתקופה קצרה ולהפסיק את השירות כאשר אינכם זקוקים לו יותר. אחסון לטווח ארוך מגיע לרוב עם הסכמי שכירות מורחבים יותר ועשוי לספק הנחות עבור התחייבויות מורחבות.

 3. עלות: השוו את העלויות של אפשרויות אחסון לטווח קצר ולטווח ארוך. אחסון לטווח קצר עשוי להיות בעל תעריף חודשי גבוה יותר, אבל זה יכול להיות חסכוני יותר אם אתם צריכים רק אחסון לכמה חודשים. אחסון לטווח ארוך עשוי להציע תעריפים חודשיים נמוכים יותר אך דורש התחייבות מורחבת יותר כדי להשיג את החיסכון הזה.

 4. סוג הפריטים לאחסון: העריכו את סוג הפריטים שאתם מתכננים לאחסן. אחסון לטווח ארוך עשוי להתאים יותר לפריטים יקרי ערך.

 5. אחסון לתקופת מעבר: אם אתם בתהליך של מעבר דירה, שיפוץ או העברה זמנית, אחסון לטווח קצר יכול לספק את הגמישות לאחסן את החפצים שלכם בשלב המעבר. כך ברגע שהבית או הדירה החדשה יהיו מוכנים, תוכלו לסיים את השכירות של האחסון ולהעביר את החפצים שלכם.

 6. תכנון עתידי: שקלו את התוכניות העתידיות שלכם והאם אתם עשוי להזדקק לאחסון לתקופה ממושכת יותר מהצפוי בתחילה. אם אינכם בטוח לגבי צרכי האחסון העתידיים שלכם, אחסון לטווח קצר מאפשר לכם להיות גמישים ולהתאים את משך האחסון לפי הצורך.

 7. נגישות: העריכו באיזו תדירות תזדקקו לגישה לפריטים המאוחסנים שלכם. לחלק ממתקני אחסון לטווח קצר עשויים להיות שעות גישה מוגבלות יותר בהשוואה למתקני אחסון לטווח ארוך.

 8. אבטחה ושירותים: בדקו את אמצעי האבטחה והשירותים המוצעים על ידי יחידת האחסון והאם הם מספיקים לכם. בין אם תבחרו באחסון לטווח קצר או לטווח ארוך, הבטחת בטיחות החפצים שלכם היא קריטית.

 9. כיסוי ביטוחי: שקלו אם תצטרכו כיסוי ביטוחי עבור הפריטים המאוחסנים. מתקני אחסון רבים מציעים אפשרויות ביטוח להגנה על החפצים שלכם במהלך האחסון.

בסופו של דבר, ההחלטה בין אחסון לטווח ארוך וקצר תלויה בנסיבות ובדרישות הייחודיות שלכם. אם אתם עדיין לא בטוחים, אתם תמיד יכולים לדון בצרכים שלכם עם הצוות שלנו כדי לקבל את ההמלצות שלנו ולמצוא את ההתאמה הטובה ביותר למצב שלכם.

אחסון לטווח ארוך או קצר

מתי צריך אחסון לטווח קצר?

אחסון לטווח קצר צריך בדרך כלל כאשר נוסעים לתקופה קצרה – למשל לטיול בחו"ל, או שיוצאים מדירה, מבצעים הובלות דירה ועדיין לא נכנסים לדירה החדשה. מדובר לרוב על אחסון של כמה שבועות עד חודשים ולא לתקופה ארוכה של עד שנה ויותר. במקרים כאלו תזדקקו למקום בו תוכלו לאחסן את הרהיטים והחפצים השונים שלכם ותוכלו להיות בטוחים שהם יישמרו היטב, ללא חשש מנזקים שונים.

בין אם בוחרים באחסון לטווח קצר או ארוך, הלקוחות יכולים ליהנות מהגמישות, האבטחה והנוחות שהשירותים הללו מספקים. מתקני האחסון מציעים גישה נוחה לפריטים המאוחסנים, ומאפשרים ללקוחות לנהל את חפציהם ביעילות. בנוסף, ישנן אפשרויות ביטוח כדי להגן מפני נסיבות בלתי צפויות, מה שמציע שקט נפשי ללקוחות.

אפשרויות האחסון לטווח הקצר ולטווח הארוך מגיעות עם משתנים שונים כגון גדלי יחידות האחסון, יחידות מבוקרות אקלים ואמצעי אבטחה משופרים. אחסון מבוקר אקלים מועיל במיוחד לשימור פריטים רגישים כמו אלקטרוניקה, עתיקות ויצירות אמנות לאורך תקופות ממושכות.

מתי יש צורך באחסון חפצים לטווח ארוך?

אחסון לטווח ארוך מתייחס לתקופות ארוכות יותר של אחסון ולמעשה אין לו הגבלה של זמן. זה יכול להיות שנה, מספר שנים ואפילו עשר שנים ויותר. מקומות אחסון לטווח הארוך לא מגבילים אתכם בזמן האחסון ותקופת זמן זו יכולה להימשך כמה שתצטרכו. יש סיבות שונות למה אנשים זקוקים לאחסון לטווח הארוך – ייתן שאתם טסים לרילוקיישן או לעבודה במדינה אחרת לתקופה של כמה שנים, אולי עברתם מדירה גדולה לדירה קטנה, או חזרתם לגור עם ההורים ויש לכם חפצים רבים שאין לכם מקום בשבילם כרגע, אבל אינכם רוצים להיפרד מהם, פינתם דירה של קרוב משפחה שנפטר ואתם מעוניינים לשמור את התכולה בו לעתיד. 

כל אלו ועוד הן סיבות נפוצות שמביאות לצורך באחסון לטווח ארוך. כמו שכולנו יודעים, כיום יש לנו הרבה יותר חפצים מבעבר ולא תמיד אנחנו רוצים להיפרד מהם, בעיקר אם הם ירושות בעלי ערך רגשי, פרטי וינטאז' וחפצים שאנחנו מאמינים שנשתמש בהם בעתיד. 

מתי יש צורך באחסון חפצים לטווח ארוך?

אחסון חפצים לטווח ארוך מחיר

אם אתם מעוניינים באחסון לטווח ארוך, וודאי שאלתם את עצמכם כמה שירות כזה עולה? דבר ראשון, חשוב לדעת שאחסון לטווח ארוך זהו שירות שעליו משלמים באופן חודשי והמחיר תלוי, קודם כל, בכמות תכולה שאתם מבקשים לאחסן. אפשר לדמות זאת להשכרה, אתם שוכרים את חלל האחסון ומשלמים עליו כל חודש את הסכום שסיכמתם עם חברת האחסנה. לדוגמא : אחסון של דירת שניים או שלושה חדרים תעלה לכם כ 500 ש"ח עד 800 ש"ח לחודש, מחיר אחסון דירה של שלושה חדרים ויותר יכול להגיע גם ל 1000 ש"ח ויותר לחודש. 

אם אתם מעוניינים לחסוך בעלויות האחסנה, מומלץ לפני הכול למיין את החפצים שלכם ולהחליט מה באמת דורש אחסון לטווח הארוך ולמה ניתן למצוא פתרון אחר.

במרבית המקרים, אנשים מבקשים לאחסן לטווח ארוך חפצים גדולים וכבדים שאין להם מקום בשבילם כמו רהיטים גדולים וכבדים ושאר חפצי נוי לבית, עליכם להחליט מה באמת דורש אחסון שכזה ומה פחות, בשביל לחסוך בעלויות.

אחסון ציוד לטווח ארוך

כיום, לאנשים יש הרבה יותר חפצים מאשר פעם וזו מגמה שרק הולכת וגדלה, אנחנו צוברים בחיינו עשרות או לא מאות חפצים ולא תמיד אנחנו יכולים ורוצים להיפרד מחלק מהם, גם כשאנחנו יודעים שכרגע אין להם שימוש. חפצים יכולים להיות סנטימנטליים, להוות קשר רגשי, זיכרונות טובים מפעם שמלווים אותנו גם היום, ירושות משפחתיות שאנחנו רוצים לשמר ושמזכירים לנו זמנים טובים. אבל מצד שני חפצים יכולים גם לעקב אותנו, בעיקר אם אין לנו דיי מקום לאחסן אותם. 

אנחנו יכולים לשמור על רהיט שחשוב לנו, למרות שהוא תופס מקום חשוב בבית, לשמור על בגדים שכבר לא טובים עלינו משום שהם מזכירים לנו ימים יפים, לשמור על ספרים שכבר קראנו וכנראה לא נקרא שוב רק כי אהבנו מאוד את הסיפור או שהוא מעורר בנו רגשות טובים. העניין הוא שכשאנחנו שומרים על חפצים, קשה לנו לפנות מקום בחיים שלנו לדברים חדשים.

אם גם אתם מרגישים כך, בוודאי תשמחו לדעת שיש לכך פתרון. אם אתם לא רוצים למסור חפצים שחשובים לכם, אבל אין לכם מקום ויכולת לאחסן אותם – אחסון לטווח ארוך יכול להיות פתרון נפלא שייתן לכם את השקט בידיעה שהחפצים היקרים שלכם שמורים במקום בטוח וגם את האפשרות שתוכלו שוב להשתמש בהם ביום מן הימים, אולי תרצו להוריש אותם לבני משפחתכם, לתת אותם מתנה למישהו בעתיד או לעצב איתם את הבית שיהיה לכם יום אחד. 

אחסון ציוד לטווח ארוך

טיפים לאחסנה לטווח קצר

אם החלטתם לאחסן חפצים לטווח קצר, יש כמה דברים שחשוב לשים לב אליהם במידה ואתם מעוניינים שהאחסון יהיה אפקטיבי ושלא ייגרם לחפצים שלכם נזק:

 1. האחסון המתאים לכם – יש אופציות שונות בארץ לאחסון לטווח קצר. חשוב קודם כל לבחור את סוג האחסון המתאים לכם ביותר. קודם כל עליכם למיין את כל הציוד אותו אתם רוצים לאחסן ולהחליט בדיוק מה אתם רוצים לאחסן, ככה יהיה לכם קל יותר למצוא מקום מתאים בגודל ובמחיר.מקומות לאחסון לטווח ארוך לא דווקא יתאימו לאחסנה לטווח קצר.

 2. אריזה – יש הבדל בין אריזה לטווח ארוך לבין אריזה לטווח הקצר. כשאורזים לטווח קצר מדובר, לרוב, באריזה פשוטה יותר, אולי גם תצטרכו להוציא ציוד בזמן האחסנה וכדאי לכם לוודא שזה לא יהיה בעייתי. 

 3. שימרו על החפצים הרגישים שלכם – אם אתם מאחסנים בגדים, מצעים וכדומה, חשוב לדאוג שהם לא יינזקו. אפשר להוסיף חומרי ריח וחומרים שירחיקו מהם מזיקים.

אחסון בגדים לטווח ארוך

ואם כבר מדברים על אחסון של בגדים, מצעים ובדים למיניהם, חשוב מאוד לדעת איך לאחסן אותם בצורה הטובה ביותר כדי שלא ייפגעו ויינזקו. הנה כמה טיפים שיוכלו לעזור לכם בזה:

 1. בחירת המקום הנכון לאחסון – אם אתם מתכננים לאחסן את הבגדים שלכם לתקופה ארוכה, יש צורך לבחור במיקום המתאים. חשוב שזה יהיה מקום יבש וקריר שאין סכנה שיגיעו אליו מים, בוץ או כל מפגע אחר שיכול לקלק את הבגדים.

 2. אחסון בואקום – אחסון בגדים בשקיות ואקום זה אחד האמצעים הטובים ביותר כדי לשמור עליהם. בגדים הם חומרים רגישים ואינם נשמרים לאורך זמן בסביבה שאינה מיטבית עבורם. הואקום עוזר לשמירה עליהם בכך שהוא יוצר סביבה חסרת אוויר שעוזרת לשמירה על הבד ובנוסף מקטין את נפח הבד וחוסך במקום.

 3. טיפול במזיקים – מזיקים שונים כמו חרקים ומכרסמים יכולים לפגוע בבדים, לכרסם או לעשות בהם חורים. חשוב לדאוג להדברת האזור לפני שמאחסנים בו את הבגדים.
אחסון בגדים לטווח ארוך

מה כדאי לעשות לפני אחסון ארוך טווח?

עוברים דירה? נוסעים לחופשה? כל מני שינויים בחיים מביאים אותנו לעתים לאחסן חפצים לטווח הארוך, אבל מה הכי חשוב לעשות לפני שמתחילים לאחסן? חשוב לזכור שאחסון לטווח הארוך זה לא בדיוק כמו אחסון לתקופה קצרה ושעוד מעט תשתמשו שוב בחפצים המאוחסנים. אחסון לטווח הרחוק אומר שלא תהיה לכם גישה לחפצים האלו למשך זמן רב, אולי אפילו שנים ולכן יש לנהוג בהתאם.

חשוב לבחור מקום מתאים לאחסון ואז לבחון אותו בתשומת לב כדי להיות בטוחים שאין שם שום בעיות שיוכלו להשפיע על החפצים שלכם. לאחר מכן יש לדאוג לאריזה נכונה, הרבה אורזים עם ניילונים, אבל באחסון לטווח ארוך זה יכול להזיק מפני שניילון גורם להצטברות לחות. עדיף לארוז עם חומרים נושמים כמו בד או קרטונים. בנוסף, כדאי לשמור על סדר החפצים באמצעות תוויות, כך תוכלו לדעת איפה כל דבר גם אם כבר חלף זמן רב ושכחתם היכן שמתם כל דבר.

א.א מובילים בע״מ
4.9
מבוסס על 133 ביקורות
powered by Google
Adi AdarAdi Adar
16:23 31 Jul 23
ליוו אותנו במעבר חברה מורכב משלב האריזה ועד הנחיתה הרכה במשרדים החדשים. כולל פינוי המשרדים הישנים.הצוות של אבי היה שירותי ומקצועי מאוד.ממליצים בחום!
Karin PartushKarin Partush
15:33 31 Jul 23
צוות מקסים שעשה הובלת משרד של 700 מ"ר.היו אדיבים ותקתקו את העבודה.
Yaakov FriedmanYaakov Friedman
13:30 31 Jul 23
הצוות של דני הגיעו בזמן, טיקטקו את העבודה בצורה מעוד מקצועי!
ציפי פרליןציפי פרלין
09:35 31 Jul 23
הובלה מהירה ומקצועית מאוד! הכל מורכב ונשמר בהעברה בלי נזקים. ממליצה בחום
צוות של דני, מספר 1, תותחים, הגיעו בזמן, מומלץ מאוד!!!❤️
Liat EyanLiat Eyan
13:20 25 Jul 23
העברתי דירה גדולה בעזרתם, ואני חייבת לציין שהחוויה היתה מופלאה. הגיע צוות גדול, מקצועי ואדיב להפליא. הם ארזו, פירקו ארונות, והעמיסו. כולם ללא יוצא מהכלל, היו מאוד אכפתיים לשמור על הציוד, לעטוף את הכל שלא ייפגע. הם עבדו בזריזות מעוררת תדהמה. בזכותם כל היום עבר בצורה הרבה יותר רגועה ממה שיכולתי לקוות. כל הכבוד ואני ממליצה בחום
אבי מא.א הובלות , בחור מאוד מקצועי אמין וישר , בחור ממש לארג' שנותן הרבה מעבר .הביאו איתם את כל הציוד הדרוש , עטפו כל מוצר היטב , ביצעו את הכל באופן יעיל ואפילו אספו אחריהם את כל הקרטונים.הצוות שלו היו מאוד מנומסים ואדיבים .ממליץ עליהם, אחלה של אנשים !
David ZDavid Z
06:32 16 Jun 23
עברנו עם א. א מובילים שבוע שעברמהשיחה הראשונה עם אבי (הבעלים)הרגשתי שזה מישהו מיקצועיהוא ירד איתי לפרטים הכי קטניםנתן לי טיפים איך ומתי כדי לי לעבורביום ההובלה הגיעה צוות בראשות חסןעטף את כל הריהוט וכל הבית עבר תוך 5 שעות כולל 3 ארונות שהם פירקו והרכיבו לי חזרה!!!!ממש פחדנו לפני ההובלה היום אנחנו מודים שבחרנו בכםתודה על הכל ותודה שהפכתם יום שאמור להיות סיוט לחוויה ממש ממש טובהאמליץ עליכם בחום❤️
May SabahMay Sabah
13:17 15 Jun 23
במילה אחת - ואווווו!!!!ובהרחבה:בדרך כלל ביום של הובלה הכל מתעכב, יש בלגן ובכללי יש לחץ… והפעם זכיתי לחוויה אחרת לגמרי.הזמנתי שירות הובלה + אריזה של תכולת הדירה.המובילים הקדימו ברבע שעה, ארזו את כל הבית והעמיסו למשאית בשלוש וחצי שעות(!). הכל ארוז יפה ככה שאפשר להוציא ולהניח בארון.עבדו עם חיוך ובכיף וגרמו למעבר להרגיש כאילו בכלל לא עברתי דירה.תודה רבה לצוות של ג׳וני השארתם אותי בלי מילים🙃אין ספק שנשתמע במעבר הבא.מומלץ בחום❤️
רונית ביטוןרונית ביטון
11:50 04 Mar 23
חברת פרי ירוחם ,ביצענו הובלת משרד דרכם ובחרנו נכון. צוות מקצועי שביצע את העבודה הגדולה הזאת בצורה טובה מאוד.עמידה בזמנים , אריזת כל ציוד המחשוב שלנו , פירוק ארונות , הובלת כמות ענקית של ציוד אישי וקרטונים , פירוק והרכבת מדפים . הכל הגיע שלם וללא שברים או אבידות, ולבסוף פיזור הציוד בעמדות במשרדים החדשים עפ'י הנחיות שמסרנו. צוות שהיה נעים לעבוד מולו אשר נשמע להוראות שלנו ובכך הצלחנו לבצע מעבר בצורה חלקה וטובה.ראויים לשבח ובהחלט נבצע דרכם הובלות בהמשך.
js_loader
עזבו אתכם להתעסק עם הובלה ואחסנה!
תשאירו לנו לעשות בשבילכם את העבודה הקשה!

התכולה שלך בידיים הכי טובות

אחסון דירות – מעבר דירה? הדירה החדשה טרם מוכנה? שיפוץ בבית? ליוצאים לתקופה לחו"ל? תהיו בטוחים שהציוד שלכם יישמר היטב ללא פגעי מזג אויר או מזיקים ותיהנו מגישה זמינה בכל רגע.

אחסון ציוד – צברתם ציוד או ריהוט שלא נמצא בשימוש? ירשתם נכס? בואו לאחסן את הציוד היקר שלכם למשך כל זמן שתצטרכו ותהנו מסדר חדש ורענן בבית.

אחסון עסקים ומשרדים – משפצים את העסק? עוברים משרד? צריך לאחסן ציוד, חומרי גלם וכלי עבודה? הציוד היקר שלכם ראוי לאחסון מקצועי ובטוח. הבטיחו לעצמכם ראש שקט לאורך כל זמן שתצטרכו עם מגוון פתרונות האחסון שלנו.

ייחודי! א.א מובילים ובר שירותי אחסון בע"מ מפעילים יחידות אחסון מפעלים ומשטחים – קצרים במקום? משפצים? עוברים לוקיישן? אנו נאחסן עבורכם את הציוד, הסחורות או המלאים והכל בתנאים ובסטנדרטיים המחמירים ביותר ועם נגישות קלה ונוחה לציוד שלכם 24/7.

למה אנחנו?

בגלל הנסיון

למעלה מ-30 שנות ניסיון בפתרונות אחסון לפרטיים, חברות ומוסדות. אלפי לקוחות מרוצים לא הולכים ברגל

בגלל הבטיחות

הגנה מקסימאלית באמצעות מערכת מיגון אש משוכללת, מצלמות אבטחה, שערי כניסה חשמליים, מערכת אזעקה, מוקד בטחון ושמירה 24/7

בגלל השירות

אנו מעניקים לכל לקוחותינו שירות אישי ומקצועי כולל ייעוץ וסיוע לאריזה נכונה וחסכונית כדי שלא תשלמו על חלל עודף

בגלל התחזוקה

מערכת בקרת אקלים לצד ניקיון, תחזוקה ותנאי תברואה ברמה הגבוהה ביותר, כולל הדברה יזומה נגד מזיקים ומכרסמים

בגלל הביטוח

אנו מציעים ביטוח תכולה מקיף כולל נזקי אש ורעידות אדמה ובמחירים נוחים

בגלל הגמישות

צריך אחסון לתקופה קצרה בלבד? אין בעיה. איתנו אין שום צורך בהתחייבות מראש לתקופה