אחסון חפצים

שירותי אחסון חפצים מתייחסים למתקנים המסופקים על ידי חברות אחסון המציעות שטחי השכרה, הידועים בדרך כלל כיחידות אחסון או יחידות אחסון עצמיות, ליחידים או לעסקים לאחסון חפציהם. יחידות אחסון אלו מגיעות בגדלים שונים ובדרך כלל מאובטחות ומפוקחות כדי להבטיח את בטיחות הפריטים המאוחסנים. לקוחות יכולים לשכור יחידות אלו לטווח קצר או ארוך, בהתאם לצרכיהם.

תוכן עניינים

השימוש בשירות אחסון חפצים לרוב נובע בעקבות הצורך לאחסן חפצים יקרי ערך שאינם בשימוש יומיומי. זה נובע מתוך הצורך לשמור אותם במקום מאובטח שיפנה מקום לדברים אחרים בחלל הבית או הדירה. בנוסף לעיתים יש צורך באחסון של כמה חפצים כדי לפנות מקום בבית, אלה יכולים להיות חפצים ישנים, חפצים שעברו אליכם בירושה, כלי רכב ושייט, חפצי יוקרה ואומנות ועוד.

שימו לב שכל סוג של חפצים דורש יחידת אחסון עם אופי אחר. כך למשל חפצי אלקטרוניקה ואומנות ידרשו יחידות אחסון עם בקרת אקלים כדי למנוע הרס של החפצים. בנוסף אם אתם מאחסנים מוצרי מזון כמו אוסף יינות למשל, תהיו צריכים לוודא שישנה בקרת אקלים בתוך יחידת האחסון.

שאר סוג החפצים יוכלו להיות מאוחסנים ביחידות אחסון רגילות בבטחה אלה מבטיחות חלל יבש ואטום כדי למנוע ממכרסמים, או מי גשם לחדור למקום ולהרוס את החפצים שלכם.

א.א מובילים בע״מ
4.9
מבוסס על 133 ביקורות
powered by Google
Adi AdarAdi Adar
16:23 31 Jul 23
ליוו אותנו במעבר חברה מורכב משלב האריזה ועד הנחיתה הרכה במשרדים החדשים. כולל פינוי המשרדים הישנים.הצוות של אבי היה שירותי ומקצועי מאוד.ממליצים בחום!
Karin PartushKarin Partush
15:33 31 Jul 23
צוות מקסים שעשה הובלת משרד של 700 מ"ר.היו אדיבים ותקתקו את העבודה.
Yaakov FriedmanYaakov Friedman
13:30 31 Jul 23
הצוות של דני הגיעו בזמן, טיקטקו את העבודה בצורה מעוד מקצועי!
ציפי פרליןציפי פרלין
09:35 31 Jul 23
הובלה מהירה ומקצועית מאוד! הכל מורכב ונשמר בהעברה בלי נזקים. ממליצה בחום
צוות של דני, מספר 1, תותחים, הגיעו בזמן, מומלץ מאוד!!!❤️
Liat EyanLiat Eyan
13:20 25 Jul 23
העברתי דירה גדולה בעזרתם, ואני חייבת לציין שהחוויה היתה מופלאה. הגיע צוות גדול, מקצועי ואדיב להפליא. הם ארזו, פירקו ארונות, והעמיסו. כולם ללא יוצא מהכלל, היו מאוד אכפתיים לשמור על הציוד, לעטוף את הכל שלא ייפגע. הם עבדו בזריזות מעוררת תדהמה. בזכותם כל היום עבר בצורה הרבה יותר רגועה ממה שיכולתי לקוות. כל הכבוד ואני ממליצה בחום
אבי מא.א הובלות , בחור מאוד מקצועי אמין וישר , בחור ממש לארג' שנותן הרבה מעבר .הביאו איתם את כל הציוד הדרוש , עטפו כל מוצר היטב , ביצעו את הכל באופן יעיל ואפילו אספו אחריהם את כל הקרטונים.הצוות שלו היו מאוד מנומסים ואדיבים .ממליץ עליהם, אחלה של אנשים !
David ZDavid Z
06:32 16 Jun 23
עברנו עם א. א מובילים שבוע שעברמהשיחה הראשונה עם אבי (הבעלים)הרגשתי שזה מישהו מיקצועיהוא ירד איתי לפרטים הכי קטניםנתן לי טיפים איך ומתי כדי לי לעבורביום ההובלה הגיעה צוות בראשות חסןעטף את כל הריהוט וכל הבית עבר תוך 5 שעות כולל 3 ארונות שהם פירקו והרכיבו לי חזרה!!!!ממש פחדנו לפני ההובלה היום אנחנו מודים שבחרנו בכםתודה על הכל ותודה שהפכתם יום שאמור להיות סיוט לחוויה ממש ממש טובהאמליץ עליכם בחום❤️
May SabahMay Sabah
13:17 15 Jun 23
במילה אחת - ואווווו!!!!ובהרחבה:בדרך כלל ביום של הובלה הכל מתעכב, יש בלגן ובכללי יש לחץ… והפעם זכיתי לחוויה אחרת לגמרי.הזמנתי שירות הובלה + אריזה של תכולת הדירה.המובילים הקדימו ברבע שעה, ארזו את כל הבית והעמיסו למשאית בשלוש וחצי שעות(!). הכל ארוז יפה ככה שאפשר להוציא ולהניח בארון.עבדו עם חיוך ובכיף וגרמו למעבר להרגיש כאילו בכלל לא עברתי דירה.תודה רבה לצוות של ג׳וני השארתם אותי בלי מילים🙃אין ספק שנשתמע במעבר הבא.מומלץ בחום❤️
רונית ביטוןרונית ביטון
11:50 04 Mar 23
חברת פרי ירוחם ,ביצענו הובלת משרד דרכם ובחרנו נכון. צוות מקצועי שביצע את העבודה הגדולה הזאת בצורה טובה מאוד.עמידה בזמנים , אריזת כל ציוד המחשוב שלנו , פירוק ארונות , הובלת כמות ענקית של ציוד אישי וקרטונים , פירוק והרכבת מדפים . הכל הגיע שלם וללא שברים או אבידות, ולבסוף פיזור הציוד בעמדות במשרדים החדשים עפ'י הנחיות שמסרנו. צוות שהיה נעים לעבוד מולו אשר נשמע להוראות שלנו ובכך הצלחנו לבצע מעבר בצורה חלקה וטובה.ראויים לשבח ובהחלט נבצע דרכם הובלות בהמשך.
js_loader

שירותי אחסון חפצים

להלן כמה היבטים מרכזיים של שירותי אחסון חפצים:

  1. גדלי יחידות אחסון: מתקני אחסון הם יחידות בגדלים שונים, החל מארונות קטנים ועד חדרים גדולים. לקוחות יכולים לבחור יחידה המתאימה לדרישות האחסון שלהם. כמובן שהמחירים משתנים בהתאם לגודל יחידת האחסון וכמות החפצים.
  2. אבטחה: יחידות האחסון מבטיחות את אבטחת הפריטים המאוחסנים. לרוב הן כוללות מצלמות מעקב, מערכות בקרת גישה וצוות באתר שיפקח על המקום. אלה יבטיחו שתוכלו לישון בראש שקט בידיעה שהחפצים שלכם, בין אם יקרי ערך או לא, מאוחסנים בבטחה.
  3. בקרת אקלים: חלק ממתקני האחסון מציעים יחידות מבוקרות אקלים, המווסתות טמפרטורה ולחות. זה מועיל לאחסון פריטים רגישים כמו מוצרי אלקטרוניקה, עתיקות, מסמכים ויצירות אמנות. שימו לב שלא לכל סוגי החפצים יש צורך בבקרת אקלים, שלרוב מעלה את מחיר יחידת האחסון ולכן מומלץ להתייעץ איתנו קודם.
  4. נגישות: רוב מתקני האחסון מספקים ללקוחות גישה נוחה ליחידות שלהם בשעות הפעילות שצוינו, לרוב 24/6. בצורה הזאת תוכלו לקבל גישה לחפצים שלכם מבלי הצורך לאחסן אותם בבית או בדירה שלכם ולהעמיס על חלל המגורים.
  5. הסכמי שכירות גמישים: לקוחות בדרך כלל חותמים על הסכמי שכירות גמישים, המתארים את התנאים וההגבלות של השכרת יחידת האחסון, לרבות העלות החודשית, משך הזמן, אפשרויות התשלום והכללים לגבי השימוש במתקן. אלה מאפשרים לכם לאחסן חפצים לתקופות זמן שונות בהתאם לצורך שלכם, אם זה משהו זמני או משהו קבוע.
  6. שירות הובלה ואריזה: אנחנו מציעים שירותי הובלה ואריזה, באמצעות החומרים האיכותיים ביותר, כמו ארגזים, ניילון בועות וישנם גם מנעולים לרכישה כדי לעזור ללקוחות לארוז ולאבטח את חפציהם. בצורה הזאת נוכל לעשות את העבודה הקשה בעבורכם ולכם יישאר רק להנות מהמרחב החדש שהתפנה לכם בבית או בדירה.

אחסון קצר / ארוך טווח

אחסנה לטווח קצר ולטווח ארוך הם שירותים המוצעים על ידי מתקני אחסון כדי להתאים לצרכי האחסון הזמניים או הממושכים של אנשים או בעלי עסקים. שירותים אלו נותנים מענה למגוון רחב של לקוחות, החל מאנשים הנמצאים בתהליכי מעבר דירה, ועד לחברות המחפשות מקום נוסף עבור המלאי או המסמכים שלהם. לכל סוג אחסון יש את היתרונות והשימוש המובהקים שלו.

אחסון לטווח קצר מתייחס בדרך כלל להשכרה של יחידות אחסון לפרק זמן קצר יחסית, לרוב בין מספר שבועות למספר חודשים. זהו פתרון אידיאלי לאנשים המתמודדים עם מצבים כמו מעבר לבית חדש, שיפוצים או נסיעות לתקופה ממושכת. אחסון לטווח קצר מציע מקום נוח ומאובטח לאחסון חפצים באופן זמני, ומבטיח שהם נשארים בטוחים ונגישים במהלך המעבר. אנשים יכולים גם להשתמש באחסון לטווח קצר במהלך שינויים עונתיים כדי לאחסן פריטים כמו בגדי חורף, או רהיטים לחגים (כמו סוכות) כאשר הם אינם בשימוש. עסקים עשויים גם לבחור באחסון לטווח קצר לניהול רמות מלאי משתנות, או במהלך תקופה של העברות משרדים.

מצד שני, אחסון לטווח ארוך כרוך בהשכרת יחידות אחסון לתקופה ממושכת, שיכולה להימשך מספר חודשים עד מספר שנים. אחסון לטווח ארוך מתאים לאנשים פרטיים או עסקים עם דרישות שטח שוטפות החורגות מהיכולת הנוכחית שלהם. אחסון זה מהווה פתרון חסכוני לשימור חפצים, במיוחד כאשר לאנשים חסר מספיק מקום בבית, או כאשר עסקים צריכים לאחסן מסמכים, לשמור על מלאי עודף או לאחסן ציוד.

אפשרויות האחסון לטווח הקצר ולטווח הארוך מגיעות עם משתנים שונים כגון גדלי יחידות האחסון, יחידות מבוקרות אקלים ואמצעי אבטחה משופרים. אחסון מבוקר אקלים מועיל במיוחד לשימור פריטים רגישים כמו אלקטרוניקה, עתיקות ויצירות אמנות לאורך תקופות ממושכות.

בין אם בוחרים באחסון לטווח קצר או ארוך, הלקוחות יכולים ליהנות מהגמישות, האבטחה והנוחות שהשירותים הללו מספקים. מתקני האחסון מציעים גישה נוחה לפריטים המאוחסנים, ומאפשרים ללקוחות לנהל את חפציהם ביעילות. בנוסף, ישנן אפשרויות ביטוח כדי להגן מפני נסיבות בלתי צפויות, מה שמציע שקט נפשי ללקוחות.

איך לבחור בין אחסנה לטווח קצר / ארוך

הבחירה בין אחסנה לטווח קצר או ארוך, תלויה בצרכי האחסון הספציפיים שלכם ובמשך הזמן שבו אתם צופים לצרוך שירותי אחסון. להלן מספר גורמים שיש לקחת בחשבון בעת קבלת החלטה זו:

1. משך צורך האחסון: קבעו כמה זמן אתם מצפים להשתמש באחסון. אם אתם צריכים אחסון לכמה שבועות, חודשים או עד שנה, אחסון לטווח קצר עשוי להתאים יותר. מצד שני, אם אתם צופים צורך באחסון למשך שנה או יותר, אחסון לטווח ארוך עשוי להיות האפשרות הטובה יותר.

2. גמישות: שקלו את רמת הגמישות שאתם צריכים. אחסון לטווח קצר מאפשר לכם לשכור יחידה לתקופה קצרה ולהפסיק את השירות כאשר אינכם זקוקים לו יותר. אחסון לטווח ארוך מגיע לרוב עם הסכמי שכירות מורחבים יותר ועשוי לספק הנחות עבור התחייבויות מורחבות.

3. עלות: השוו את העלויות של אפשרויות אחסון לטווח קצר ולטווח ארוך. אחסון לטווח קצר עשוי להיות בעל תעריף חודשי גבוה יותר, אבל זה יכול להיות חסכוני יותר אם אתם צריכים רק אחסון לכמה חודשים. אחסון לטווח ארוך עשוי להציע תעריפים חודשיים נמוכים יותר אך דורש התחייבות מורחבת יותר כדי להשיג את החיסכון הזה.

4. סוג הפריטים לאחסון: העריכו את סוג הפריטים שאתם מתכננים לאחסן. אחסון לטווח ארוך עשוי להתאים יותר לפריטים יקרי ערך.

5. אחסון לתקופת מעבר: אם אתם בתהליך של מעבר דירה, שיפוץ או העברה זמנית, אחסון לטווח קצר יכול לספק את הגמישות לאחסן את החפצים שלכם בשלב המעבר. כך ברגע שהבית או הדירה החדשה יהיו מוכנים, תוכלו לסיים את השכירות של האחסון ולהעביר את החפצים שלכם.

6. תכנון עתידי: שקלו את התוכניות העתידיות שלכם והאם אתם עשוי להזדקק לאחסון לתקופה ממושכת יותר מהצפוי בתחילה. אם אינכם בטוח לגבי צרכי האחסון העתידיים שלכם, אחסון לטווח קצר מאפשר לכם להיות גמישים ולהתאים את משך האחסון לפי הצורך.

7. נגישות: העריכו באיזו תדירות תזדקקו לגישה לפריטים המאוחסנים שלכם. לחלק ממתקני אחסון לטווח קצר עשויים להיות שעות גישה מוגבלות יותר בהשוואה למתקני אחסון לטווח ארוך.

8. אבטחה ושירותים: בדקו את אמצעי האבטחה והשירותים המוצעים על ידי יחידת האחסון והאם הם מספיקים לכם. בין אם תבחרו באחסון לטווח קצר או לטווח ארוך, הבטחת בטיחות החפצים שלכם היא קריטית.

9. כיסוי ביטוחי: שקלו אם תצטרכו כיסוי ביטוחי עבור הפריטים המאוחסנים. מתקני אחסון רבים מציעים אפשרויות ביטוח להגנה על החפצים שלכם במהלך האחסון.

בסופו של דבר, ההחלטה בין אחסון לטווח ארוך וקצר תלויה בנסיבות ובדרישות הייחודיות שלכם. אם אתם עדיין לא בטוחים, אתם תמיד יכולים לדון בצרכים שלכם עם הצוות שלנו כדי לקבל את ההמלצות שלנו ולמצוא את ההתאמה הטובה ביותר למצב שלכם.

עזבו אתכם להתעסק עם הובלה ואחסנה!
תשאירו לנו לעשות בשבילכם את העבודה הקשה!

התכולה שלך בידיים הכי טובות

אחסון דירות – מעבר דירה? הדירה החדשה טרם מוכנה? שיפוץ בבית? ליוצאים לתקופה לחו"ל? תהיו בטוחים שהציוד שלכם יישמר היטב ללא פגעי מזג אויר או מזיקים ותיהנו מגישה זמינה בכל רגע.

אחסון ציוד – צברתם ציוד או ריהוט שלא נמצא בשימוש? ירשתם נכס? בואו לאחסן את הציוד היקר שלכם למשך כל זמן שתצטרכו ותהנו מסדר חדש ורענן בבית.

אחסון עסקים ומשרדים – משפצים את העסק? עוברים משרד? צריך לאחסן ציוד, חומרי גלם וכלי עבודה? הציוד היקר שלכם ראוי לאחסון מקצועי ובטוח. הבטיחו לעצמכם ראש שקט לאורך כל זמן שתצטרכו עם מגוון פתרונות האחסון שלנו.

ייחודי! א.א מובילים ובר שירותי אחסון בע"מ מפעילים יחידות אחסון מפעלים ומשטחים – קצרים במקום? משפצים? עוברים לוקיישן? אנו נאחסן עבורכם את הציוד, הסחורות או המלאים והכל בתנאים ובסטנדרטיים המחמירים ביותר ועם נגישות קלה ונוחה לציוד שלכם 24/7.

למה אנחנו?

בגלל הנסיון

למעלה מ-30 שנות ניסיון בפתרונות אחסון לפרטיים, חברות ומוסדות. אלפי לקוחות מרוצים לא הולכים ברגל

בגלל הבטיחות

הגנה מקסימאלית באמצעות מערכת מיגון אש משוכללת, מצלמות אבטחה, שערי כניסה חשמליים, מערכת אזעקה, מוקד בטחון ושמירה 24/7

בגלל השירות

אנו מעניקים לכל לקוחותינו שירות אישי ומקצועי כולל ייעוץ וסיוע לאריזה נכונה וחסכונית כדי שלא תשלמו על חלל עודף

בגלל התחזוקה

מערכת בקרת אקלים לצד ניקיון, תחזוקה ותנאי תברואה ברמה הגבוהה ביותר, כולל הדברה יזומה נגד מזיקים ומכרסמים

בגלל הביטוח

אנו מציעים ביטוח תכולה מקיף כולל נזקי אש ורעידות אדמה ובמחירים נוחים

בגלל הגמישות

צריך אחסון לתקופה קצרה בלבד? אין בעיה. איתנו אין שום צורך בהתחייבות מראש לתקופה