יחידת אחסון

מתמודדים עם מוצרים שתופסים שטח רב, והם אינם בשימוש כרגע? יחידת אחסון זה הפתרון המומלץ עבורכם!

בין אם אתם אנשים פרטיים שעומדים בשלב של מעבר דירה או שיפוצים, וצריכים הובלות דירה,

ובין אם אתם בעלי עסק שמחפשים פתרון אחסון לתכולה או לציוד. חשוב שתכירו את השירות של אחסון חפצים על ידי חברה מקצועית שעוסקת ספציפית במתן פתרונות ללקוחות בנישה הזו.

תוכן עניינים

האם ידעתם שיש חברות שמחזיקות ברשותן מחסני ענק ומשכירים בתוכם יחידות אחסון ושטחים ללקוחות? האם ידעתם שיש פתרון איכותי ואמין לאחסון כל הציוד שאינכם יודעים איפה לאחסן בתקופה הקרובה?

גם אם מדובר על תכולה גדולה מאוד וגם אם זו תכולה מצומצמת, גם אם זו תכולה יקרה במיוחד וגם אם התכולה רגישה מכל סיבה שהיא – ניתן לקבל מענה מותאם אצל החברות שעוסקות בתחום הזה. חברות אלו ערוכות עם מענים מתאימים כדי לאפשר לכל לקוח שמחפש פתרון אחסון ליהנות מפתרון שמותאם היטב לצרכים האישיים והנוכחיים שלו.

יחידות אחסון יתאימו למגוון סוגים של תכולות:

  • רכבים – אם אתם טסים לחו"ל ורוצים להבטיח את שלום הרכב שלכם, אם אתם מחזיקים כעת ברשותכם רכב נוסף ואין לכם מקום חניה הולם לרכב שאינו שימושי כרגע, תוכלו לפנות אל חברת אחסון לצורך האחסון.
  • תכולת בית – אם אתם עומדים לפני מעבר דירה, אם אתם משפצים ורוצים להגן על תכולת הבית ועל הרהיטים, יחידות אחסון יוכלו לענות על הצורך שלכם ולפנות את השטח בצורה בטוחה תוך הגנה מקסימלית על התכולה.
יחידת אחסון

איחסון תכולה

מחפשים פתרונות איחסון תכולה?

חשוב לדעת כי לא תמיד מקום פנוי במקום כלשהו יענה על הצורך שלכם. כיוון שאיחסון תכולה חייב לעמוד במספר פרמטרים חשובים מאוד, זאת כדי שלא תצאו ניזוקים מכל העניין. והעיקר – כדי שתהיו בטוחים שאתם עומדים לקבל חזרה את התכולה שהפקדתם בידי חברת האיחסון כשהיא שלמה ותקינה ממש כמו ביום האיחסון.

כדי שאכן כך יהיה חשוב מאוד לבחור חברת איחסון שמציעה שירותים מקצועיים ואמינים. בין היתר יש להתייחס לפרמטרים הללו:

אחזקה ובטיחות – מחסנים גדולים צריכים להיות מתוחזקים היטב, כדי שהם אכן יספקו סביבה מוגנת לכל התכולה שאתם עתידים לאחסן שם. בין היתר מדובר על הדברות, על ניקיון קבוע ועל סגירה נאותה. כאשר המקום מתוחזק היטב אתם יכולים להיות רגועים לגבי התכולה שלכם. לא צפויים לבקר שם מכרסמים והתכולה שלכם עתידה להיות מוגנת.

גלאי אש – אש עלולה לפרוץ בכל מקום. מספיק בניצוץ אחד כדי לכלות תכולה של מחסנים שלמים. גלאי אש ומערכת כיבוי אוטומטית נועדה למנוע התלקחויות ולכבות את השריפה עוד בטרם הספיקה להתפשט.

ביטוח – התכולה שלכם שוות ערך. לכן יש לוודא כי חברת האחסון מבטחת את התכולה כבר משלב השינוע מהשטח שלכם, המשך בדרך המובילה ליעד והמשך לכל תקופת האחסון של התכולה. הביטוח יספק לכם את השלווה שהתכולה שלכם מאוחסנת כיאות בהתאם לתנאים של חברת הביטוח. מעבר לכך תהיו רגועים שאם יתרחש נזק אתם מבוטחים ותהיו זכאים לכיסוי בהתאם למפורט בפוליסה.

בנוסף חברת הובלות יכולה לבצע את המעבר בעבורכם לנקודת האחסון ולחסוך לכם את הטרחה.

איחסון תכולה

יחידת אחסון להשכרה

בבחירת יחידת אחסון להשכרה חשוב לשים לב למיקום של המחסן.

בעניין זה יש מספר נקודות משמעותיות.

ראשית חשוב שהמחסן בו אתם מאחסנים את התכולה שלכם לא יהיה ממוקם בנקודה רחוקה מידי מהאזור בו התכולה נמצאת כרגע. כי חבל לבזבז משאבים על נסיעות ארוכות שגובים גם זמן יקר.

מנגד כולנו יודעים ששכירות שטח באזור המרכז יקר משמעותית משטח בגודל דומה באזור מרכזי פחות. עובדה שמסבירה מדוע לעיתים נכון לפנות דווקא אל חברה המאחסנת את המוצרים באזורים מרוחקים. אך כמובן שכאשר התכולה מאוחסנת רחוק תהיינה הוצאות הובלה ושינוע גבוהות יותר.

בכל מקרה חשוב לבדוק אופציות קיימות בהתאם לנתונים הרלוונטיים, ולקבל את ההחלטה הנכונה לכם בהתאם לשיקולים השונים. מה שחשוב זה שתהיו בטוחים שהתכולה שלכם מאוחסנת במקום בטוח!

ומה לגבי טמפרטורה?

חשוב לציין כי יש תכולות רגישות שאי אפשר לאחסן אותן בכל טמפרטורה שהיא. מוצרים אלקטרוניים לדוגמה.

אם אתם צריכים לאחסן מספר מחשבים או כל מוצר אלקטרוני אחר, שימו לב לברר לגבי הטמפרטורה הקיימת במחסנים. מחסנים שהטמפרטורה בהם מווסתת מספקים אקלים נכון ומתאים גם למוצרים רגישים. לעומת זאת אם אין במחסן ניטור של הטמפרטורה התכולה עלולה להינזק מחום או קור קיצוניים.

אין צורך לאחסן כל תכולה במחסן מנוטר, אך אם התכולה רגישה זה בהחלט תנאי הכרחי למען שלום התכולה שלכם.

איך לבחור יחידות אחסון להשכרה?

איך לבחור יחידות אחסון להשכרה?

מתמודדים עם השאלה איך לבחור יחידות אחסון להשכרה?

אנחנו בחברת א.א. מובילים ובר שירותי אחסון מזמינים אתכם להתייעץ עם היועצים המומחים שלנו. אנו מציעים מגוון שירותים ומענים שקשורים להובלה של תכולה וכן של אחסון תכולה לכל צורך ולכל מטרה.

בואו לשמוע על המחסנים שלנו, על יחידות האחסון שאנו מציעים ללקוחות ועל הנהלים שלנו שנועדו לספק הגנה מקסימלית לתכולה של הלקוחות שלנו. אצלנו תוכלו להיות בטוחים שהתכולה שלכם נמצאת בידיים טובות, שהיא מוגנת ומטופלת כראוי, וכי ביום שתחליטו לקחת אותה חזרה – תקבלו אותה שלמה, נקיה וארוזה ממש כמו ביום שהעברתם אותה אלינו.

בין אם אתם זקוקים לשירותי אחסון ממושכים ובין אם מדובר על תקופה קצרה, בין אם אתם צריכים לאחסן כמות גדולה של תכולה ובין אם זו כמות קטנה יותר – אנחנו כאן עם פתרונות אחסון מתקדמים ועכשוויים שיספקו לכם את הפתרון המושלם והמתאים עבורכם!

א.א מובילים בע״מ
4.9
מבוסס על 133 ביקורות
powered by Google
Adi AdarAdi Adar
16:23 31 Jul 23
ליוו אותנו במעבר חברה מורכב משלב האריזה ועד הנחיתה הרכה במשרדים החדשים. כולל פינוי המשרדים הישנים.הצוות של אבי היה שירותי ומקצועי מאוד.ממליצים בחום!
Karin PartushKarin Partush
15:33 31 Jul 23
צוות מקסים שעשה הובלת משרד של 700 מ"ר.היו אדיבים ותקתקו את העבודה.
Yaakov FriedmanYaakov Friedman
13:30 31 Jul 23
הצוות של דני הגיעו בזמן, טיקטקו את העבודה בצורה מעוד מקצועי!
ציפי פרליןציפי פרלין
09:35 31 Jul 23
הובלה מהירה ומקצועית מאוד! הכל מורכב ונשמר בהעברה בלי נזקים. ממליצה בחום
צוות של דני, מספר 1, תותחים, הגיעו בזמן, מומלץ מאוד!!!❤️
Liat EyanLiat Eyan
13:20 25 Jul 23
העברתי דירה גדולה בעזרתם, ואני חייבת לציין שהחוויה היתה מופלאה. הגיע צוות גדול, מקצועי ואדיב להפליא. הם ארזו, פירקו ארונות, והעמיסו. כולם ללא יוצא מהכלל, היו מאוד אכפתיים לשמור על הציוד, לעטוף את הכל שלא ייפגע. הם עבדו בזריזות מעוררת תדהמה. בזכותם כל היום עבר בצורה הרבה יותר רגועה ממה שיכולתי לקוות. כל הכבוד ואני ממליצה בחום
אבי מא.א הובלות , בחור מאוד מקצועי אמין וישר , בחור ממש לארג' שנותן הרבה מעבר .הביאו איתם את כל הציוד הדרוש , עטפו כל מוצר היטב , ביצעו את הכל באופן יעיל ואפילו אספו אחריהם את כל הקרטונים.הצוות שלו היו מאוד מנומסים ואדיבים .ממליץ עליהם, אחלה של אנשים !
David ZDavid Z
06:32 16 Jun 23
עברנו עם א. א מובילים שבוע שעברמהשיחה הראשונה עם אבי (הבעלים)הרגשתי שזה מישהו מיקצועיהוא ירד איתי לפרטים הכי קטניםנתן לי טיפים איך ומתי כדי לי לעבורביום ההובלה הגיעה צוות בראשות חסןעטף את כל הריהוט וכל הבית עבר תוך 5 שעות כולל 3 ארונות שהם פירקו והרכיבו לי חזרה!!!!ממש פחדנו לפני ההובלה היום אנחנו מודים שבחרנו בכםתודה על הכל ותודה שהפכתם יום שאמור להיות סיוט לחוויה ממש ממש טובהאמליץ עליכם בחום❤️
May SabahMay Sabah
13:17 15 Jun 23
במילה אחת - ואווווו!!!!ובהרחבה:בדרך כלל ביום של הובלה הכל מתעכב, יש בלגן ובכללי יש לחץ… והפעם זכיתי לחוויה אחרת לגמרי.הזמנתי שירות הובלה + אריזה של תכולת הדירה.המובילים הקדימו ברבע שעה, ארזו את כל הבית והעמיסו למשאית בשלוש וחצי שעות(!). הכל ארוז יפה ככה שאפשר להוציא ולהניח בארון.עבדו עם חיוך ובכיף וגרמו למעבר להרגיש כאילו בכלל לא עברתי דירה.תודה רבה לצוות של ג׳וני השארתם אותי בלי מילים🙃אין ספק שנשתמע במעבר הבא.מומלץ בחום❤️
רונית ביטוןרונית ביטון
11:50 04 Mar 23
חברת פרי ירוחם ,ביצענו הובלת משרד דרכם ובחרנו נכון. צוות מקצועי שביצע את העבודה הגדולה הזאת בצורה טובה מאוד.עמידה בזמנים , אריזת כל ציוד המחשוב שלנו , פירוק ארונות , הובלת כמות ענקית של ציוד אישי וקרטונים , פירוק והרכבת מדפים . הכל הגיע שלם וללא שברים או אבידות, ולבסוף פיזור הציוד בעמדות במשרדים החדשים עפ'י הנחיות שמסרנו. צוות שהיה נעים לעבוד מולו אשר נשמע להוראות שלנו ובכך הצלחנו לבצע מעבר בצורה חלקה וטובה.ראויים לשבח ובהחלט נבצע דרכם הובלות בהמשך.
js_loader
Artboard-2-100
Artboard-2-copy-100
Artboard-2-copy-2-100
Artboard-2-copy-3-100
Artboard-2-copy-4-100
עזבו אתכם להתעסק עם הובלה ואחסנה!
תשאירו לנו לעשות בשבילכם את העבודה הקשה!

התכולה שלך בידיים הכי טובות

אחסון דירות – מעבר דירה? הדירה החדשה טרם מוכנה? שיפוץ בבית? ליוצאים לתקופה לחו"ל? תהיו בטוחים שהציוד שלכם יישמר היטב ללא פגעי מזג אויר או מזיקים ותיהנו מגישה זמינה בכל רגע.

אחסון ציוד – צברתם ציוד או ריהוט שלא נמצא בשימוש? ירשתם נכס? בואו לאחסן את הציוד היקר שלכם למשך כל זמן שתצטרכו ותהנו מסדר חדש ורענן בבית.

אחסון עסקים ומשרדים – משפצים את העסק? עוברים משרד? צריך לאחסן ציוד, חומרי גלם וכלי עבודה? הציוד היקר שלכם ראוי לאחסון מקצועי ובטוח. הבטיחו לעצמכם ראש שקט לאורך כל זמן שתצטרכו עם מגוון פתרונות האחסון שלנו.

ייחודי! א.א מובילים ובר שירותי אחסון בע"מ מפעילים יחידות אחסון מפעלים ומשטחים – קצרים במקום? משפצים? עוברים לוקיישן? אנו נאחסן עבורכם את הציוד, הסחורות או המלאים והכל בתנאים ובסטנדרטיים המחמירים ביותר ועם נגישות קלה ונוחה לציוד שלכם 24/7.

למה אנחנו?

icon.svg6 - הובלה ואחסנה
בגלל הנסיון

למעלה מ-30 שנות ניסיון בפתרונות אחסון לפרטיים, חברות ומוסדות. אלפי לקוחות מרוצים לא הולכים ברגל

icon.svg5 - הובלה ואחסנה
בגלל הבטיחות

הגנה מקסימאלית באמצעות מערכת מיגון אש משוכללת, מצלמות אבטחה, שערי כניסה חשמליים, מערכת אזעקה, מוקד בטחון ושמירה 24/7

icon.svg4 - הובלה ואחסנה
בגלל השירות

אנו מעניקים לכל לקוחותינו שירות אישי ומקצועי כולל ייעוץ וסיוע לאריזה נכונה וחסכונית כדי שלא תשלמו על חלל עודף

icon.svg3 - הובלה ואחסנה
בגלל התחזוקה

מערכת בקרת אקלים לצד ניקיון, תחזוקה ותנאי תברואה ברמה הגבוהה ביותר, כולל הדברה יזומה נגד מזיקים ומכרסמים

icon.svg2 - הובלה ואחסנה
בגלל הביטוח

אנו מציעים ביטוח תכולה מקיף כולל נזקי אש ורעידות אדמה ובמחירים נוחים

icon.svg1 - הובלה ואחסנה
בגלל הגמישות

צריך אחסון לתקופה קצרה בלבד? אין בעיה. איתנו אין שום צורך בהתחייבות מראש לתקופה