מחסן לאחסון דירה

עוברים דירה? מחפשים איפה לאחסן את התכולה? אתם צריכים שירותי מחסן לאחסון דירה. מה כולל שירות זה? מי מעניק אותו? באילו הזדמנויות יכול השירות הזה להועיל?

יש הזדמנויות בהן מחסן לאחסון תכולת דירה הוא הפתרון הנכון והמתאים ביותר, הוא עונה על הצורך ומאפשר לכם להמשיך לנהל את התהליכים מולם אתם עומדים כרגע באופן בטוח, אחראי ונכון.

תוכן עניינים

אמנם תכולת הבית שלכם משמשת אתכם ברמה יומיומית. אך יש לא מעט הזדמנויות בהן התכולה לא נצרכת לכם בשלב זה, ואתם צריכים פתרון מתאים לצורך אחסון נאות. כאשר אין לכם איפה לאחסן את התכולה, זו עלולה להיות מצוקה של ממש. כי התכולה הינה בעלת ערך ואפילו גבוה, ואתם מעוניינים להחזיק את התכולה הזו לשימוש עתידי. אז מה עושים?

שירותי אחסון על ידי חברות שמתמחות בענף האחסון והובלות דירה, יוכלו לענות על הצורך שלכם ולפתור לכם את הצורך הנוכחי שלכם.

אם כי כדי שהמענה שאתם מקבלים אכן יענה על הצורך ויפתיע אתכם רק לטובה, חשוב מאוד לבחור בשימת לב את החברה שתספק לכם את השירות. לבדוק היטב את פרטי השירות שאתם עתידים לקבל ורק לאחר מכן להעביר את התכולה שלכם אל המחסן.

כל תכולה עלולה להינזק. זה יכול לקרות במהלך אריזה או פירוק של רהיטים, זה יכול להתרחש בדרכים וכמובן גם במחסנים עצמם. כדי להגן כראוי על התכולה שלכם ולעשות כל שניתן כדי למנוע נזקים שעלולים להתרחש במחסנים.

מחסן לאחסון דירה

אחסון תכולת דירה בשרון

באילו הזדמנויות לקוחות צריכים שירותי אחסון תכולת דירה בשרון?

  • מעבר דירה – כאשר עוברים דירה מבית מרווח לבית קטן יותר ומחפשים איפה לאחסן את הרהיטים שאינם שימושיים בשלב זה. יתכן ובהמשך יוחלט למכור את הרהיטים הללו או למסור אותם למי שצריך. יתכן ודירת המגורים הקטנה הינה זמנית, ולאחר תקופת מה שוב תחזרו לבית המרווח והתכולה המאוחסנת שוב תגיע לידי שימוש.
  • שיפוצים – שיפוץ דירה, משרד או עסק הוא עניין מורכב שדורש מכם המון אנרגיות, משאבים וסבלנות. בין היתר עליכם להתמודד עם התכולה הקיימת במקום. חשוב כל כך להגן עליה ככל שניתן. כולנו יודעים שתקופת שיפוצים עלולה להזיק במידה רבה לתכולה. כל מכשיר חשמלי עלול להינזק וכל רהיט שנחשף לכלים הכבדים עשוי להישרט. אחסון נכון מבעוד מועד יוכל להציל את התכולה.
  • רילוקיישן – אנשים שעוזבים את הארץ למשך תקופה קצרה או ארוכה, יפנו את הבית ויתמקמו במדינת היעד אליה הם טסים. ומה לגבי הרהיטים? מוצרי החשמל? כל התכולה שאינה נחוצה להם כרגע בחו"ל? אחסון התכולה במחסן בשרון הוא פתרון נהדר שיפתור את הבעיה ויאפשר לכם להשכיר את הבית ולמנוע נזק כספי.

    אלו מספר דוגמאות מאפיינות, אך יש בהחלט מצבים נוספים בהם אנשים פרטיים זקוקים לשירותי אחסון. גם במגזר העסקי והמוסדי זקוקים מפעם לפעם לשירותי אחסון. לדוגמה ספק שנתקע עם מלאי למשך עונה מסוימת, משרד בשיפוצים או לקראת מעבר.
אחסון תכולת דירה בשרון

אחסון תכולת דירה מחיר

מלבד לפרטים האחרים חשוב לכם לדעת על אחסון תכולת דירה מחיר. כמה יעלה השירות? המחיר כמובן נקבע לפי פרמטרים שונים.

היקף התכולה – יש תכולות גדולות יותר ותכולות קטנות. כמובן שכמות התכולה משמעותית מאוד לגבי המחיר, שכן ככל שכמות התכולה רבה יותר יהיה צורך בשטח אחסון גדול יותר במחסן. והמחיר שנקבע הוא בהתאם לשטח הנחוץ.

רגישות התכולה – יש להבדיל בין תכולה שנשמרת כראוי בכל טמפרטורה שהיא לבין תכולה שצריך לאחסן אותה בטמפרטורה מבוקרת. כאשר מדובר על מוצרים רגישים כמו מוצרים אלקטרוניים חשוב יהיה להבטיח כי המוצרים מאוחסנים במחסן ממוזג ומנוטר, זאת כדי להבטיח כי המוצרים הללו לא ניזוקים בגין טמפרטורות קיצוניות שעלולות לשרור במחסנים.

מיקום המחסן – יש לתת את הדעת למיקום המחסן. כולנו יודעים שמטר במרכז הארץ יקר פי כמה מאותו שטח באזורי ספר. אם אתם צריכים את התכולה במקום סמוך לאזור הפעילות שלכם, או שאתם חוששים לשנע את התכולה למרחק, יתכן ועלויות האחסון תהיינה יקרות יותר.

אחזקה – חשוב מאוד לדעת כי אחסון תכולה חייב לכלול גם אחזקה קבועה של המחסן על התכולה שבו. וזאת מדוע? הלא אין אנשים שגרים במקום ומלכלכים…? התשובה פשוטה. מקום שאינו מתוחזק נוטה לצבור כמויות גדולות של אבק, בהמשך מצטרפים לחגיגה מכרסמים ומעופפים שונים והתכולה מתחילה לצבור נזקים. אחזקה נאותה מגנה על התכולה ומונעת לכלוך ומזיקים.

מערכת כיבוי אש – מתחמים שאינם מיושבים באופן קבוע עלולים להינזק במידה רבה מאש ועשן. חשוב בכל מבנה וחשוב עוד יותר במחסן להתקין מערכות לגילוי ולכיבוי אש כגון גלאי עשן. זאת כדי למנוע פריצת שריפה והתפשטותה כאשר אדם אינו שוהה במקום כדי לבצע פעולות כיבוי.

אחסון תכולת דירה מחיר

אחסון תכולת דירה

חברתנו, חברת א.א. מובילים ובר שירותי אחסון בע"מ מזמינים אתכם לקבל שירותי אחסון תכולת דירה מותאמים בדיוק לצרכים שלכם. אצלנו תיהנו ממחסנים מתוחזקים ומאורגנים היטב, כאלו שנועדו לענות על הצורך שלכם ולהגן היטב על התכולה שלכם. כדי שאתם תוכלו להיות בטוחים שהתכולה שלכם מוגנת ותוכלו לקבל אותה במועד הרצוי לכם בשלימותם.

אנו בחברה פועלים באופן אחראי והגון במטרה לספק מענה אופטימלי לכל לקוח שזקוק לשירותי אחסון. בין אם לתקופה קצרה ובין אם לתקופה ארוכה, בין אם זו תכולה רגישה ובין אם לא – אצלנו המחסנים מצוידים במערכות אבטחה יעילות ובמערכת לכיבוי וגילוי שריפות. הצוות שלנו כאן כדי להגן על התכולה ולהבטיח כי בעת הצורך תקבלו הכל חזרה בשלמות.

א.א מובילים בע״מ
4.9
מבוסס על 133 ביקורות
powered by Google
Adi AdarAdi Adar
16:23 31 Jul 23
ליוו אותנו במעבר חברה מורכב משלב האריזה ועד הנחיתה הרכה במשרדים החדשים. כולל פינוי המשרדים הישנים.הצוות של אבי היה שירותי ומקצועי מאוד.ממליצים בחום!
Karin PartushKarin Partush
15:33 31 Jul 23
צוות מקסים שעשה הובלת משרד של 700 מ"ר.היו אדיבים ותקתקו את העבודה.
Yaakov FriedmanYaakov Friedman
13:30 31 Jul 23
הצוות של דני הגיעו בזמן, טיקטקו את העבודה בצורה מעוד מקצועי!
ציפי פרליןציפי פרלין
09:35 31 Jul 23
הובלה מהירה ומקצועית מאוד! הכל מורכב ונשמר בהעברה בלי נזקים. ממליצה בחום
צוות של דני, מספר 1, תותחים, הגיעו בזמן, מומלץ מאוד!!!❤️
Liat EyanLiat Eyan
13:20 25 Jul 23
העברתי דירה גדולה בעזרתם, ואני חייבת לציין שהחוויה היתה מופלאה. הגיע צוות גדול, מקצועי ואדיב להפליא. הם ארזו, פירקו ארונות, והעמיסו. כולם ללא יוצא מהכלל, היו מאוד אכפתיים לשמור על הציוד, לעטוף את הכל שלא ייפגע. הם עבדו בזריזות מעוררת תדהמה. בזכותם כל היום עבר בצורה הרבה יותר רגועה ממה שיכולתי לקוות. כל הכבוד ואני ממליצה בחום
אבי מא.א הובלות , בחור מאוד מקצועי אמין וישר , בחור ממש לארג' שנותן הרבה מעבר .הביאו איתם את כל הציוד הדרוש , עטפו כל מוצר היטב , ביצעו את הכל באופן יעיל ואפילו אספו אחריהם את כל הקרטונים.הצוות שלו היו מאוד מנומסים ואדיבים .ממליץ עליהם, אחלה של אנשים !
David ZDavid Z
06:32 16 Jun 23
עברנו עם א. א מובילים שבוע שעברמהשיחה הראשונה עם אבי (הבעלים)הרגשתי שזה מישהו מיקצועיהוא ירד איתי לפרטים הכי קטניםנתן לי טיפים איך ומתי כדי לי לעבורביום ההובלה הגיעה צוות בראשות חסןעטף את כל הריהוט וכל הבית עבר תוך 5 שעות כולל 3 ארונות שהם פירקו והרכיבו לי חזרה!!!!ממש פחדנו לפני ההובלה היום אנחנו מודים שבחרנו בכםתודה על הכל ותודה שהפכתם יום שאמור להיות סיוט לחוויה ממש ממש טובהאמליץ עליכם בחום❤️
May SabahMay Sabah
13:17 15 Jun 23
במילה אחת - ואווווו!!!!ובהרחבה:בדרך כלל ביום של הובלה הכל מתעכב, יש בלגן ובכללי יש לחץ… והפעם זכיתי לחוויה אחרת לגמרי.הזמנתי שירות הובלה + אריזה של תכולת הדירה.המובילים הקדימו ברבע שעה, ארזו את כל הבית והעמיסו למשאית בשלוש וחצי שעות(!). הכל ארוז יפה ככה שאפשר להוציא ולהניח בארון.עבדו עם חיוך ובכיף וגרמו למעבר להרגיש כאילו בכלל לא עברתי דירה.תודה רבה לצוות של ג׳וני השארתם אותי בלי מילים🙃אין ספק שנשתמע במעבר הבא.מומלץ בחום❤️
רונית ביטוןרונית ביטון
11:50 04 Mar 23
חברת פרי ירוחם ,ביצענו הובלת משרד דרכם ובחרנו נכון. צוות מקצועי שביצע את העבודה הגדולה הזאת בצורה טובה מאוד.עמידה בזמנים , אריזת כל ציוד המחשוב שלנו , פירוק ארונות , הובלת כמות ענקית של ציוד אישי וקרטונים , פירוק והרכבת מדפים . הכל הגיע שלם וללא שברים או אבידות, ולבסוף פיזור הציוד בעמדות במשרדים החדשים עפ'י הנחיות שמסרנו. צוות שהיה נעים לעבוד מולו אשר נשמע להוראות שלנו ובכך הצלחנו לבצע מעבר בצורה חלקה וטובה.ראויים לשבח ובהחלט נבצע דרכם הובלות בהמשך.
js_loader
Artboard-2-100
Artboard-2-copy-100
Artboard-2-copy-2-100
Artboard-2-copy-3-100
Artboard-2-copy-4-100
עזבו אתכם להתעסק עם הובלה ואחסנה!
תשאירו לנו לעשות בשבילכם את העבודה הקשה!

התכולה שלך בידיים הכי טובות

אחסון דירות – מעבר דירה? הדירה החדשה טרם מוכנה? שיפוץ בבית? ליוצאים לתקופה לחו"ל? תהיו בטוחים שהציוד שלכם יישמר היטב ללא פגעי מזג אויר או מזיקים ותיהנו מגישה זמינה בכל רגע.

אחסון ציוד – צברתם ציוד או ריהוט שלא נמצא בשימוש? ירשתם נכס? בואו לאחסן את הציוד היקר שלכם למשך כל זמן שתצטרכו ותהנו מסדר חדש ורענן בבית.

אחסון עסקים ומשרדים – משפצים את העסק? עוברים משרד? צריך לאחסן ציוד, חומרי גלם וכלי עבודה? הציוד היקר שלכם ראוי לאחסון מקצועי ובטוח. הבטיחו לעצמכם ראש שקט לאורך כל זמן שתצטרכו עם מגוון פתרונות האחסון שלנו.

ייחודי! א.א מובילים ובר שירותי אחסון בע"מ מפעילים יחידות אחסון מפעלים ומשטחים – קצרים במקום? משפצים? עוברים לוקיישן? אנו נאחסן עבורכם את הציוד, הסחורות או המלאים והכל בתנאים ובסטנדרטיים המחמירים ביותר ועם נגישות קלה ונוחה לציוד שלכם 24/7.

למה אנחנו?

icon.svg6 - הובלה ואחסנה
בגלל הנסיון

למעלה מ-30 שנות ניסיון בפתרונות אחסון לפרטיים, חברות ומוסדות. אלפי לקוחות מרוצים לא הולכים ברגל

icon.svg5 - הובלה ואחסנה
בגלל הבטיחות

הגנה מקסימאלית באמצעות מערכת מיגון אש משוכללת, מצלמות אבטחה, שערי כניסה חשמליים, מערכת אזעקה, מוקד בטחון ושמירה 24/7

icon.svg4 - הובלה ואחסנה
בגלל השירות

אנו מעניקים לכל לקוחותינו שירות אישי ומקצועי כולל ייעוץ וסיוע לאריזה נכונה וחסכונית כדי שלא תשלמו על חלל עודף

icon.svg3 - הובלה ואחסנה
בגלל התחזוקה

מערכת בקרת אקלים לצד ניקיון, תחזוקה ותנאי תברואה ברמה הגבוהה ביותר, כולל הדברה יזומה נגד מזיקים ומכרסמים

icon.svg2 - הובלה ואחסנה
בגלל הביטוח

אנו מציעים ביטוח תכולה מקיף כולל נזקי אש ורעידות אדמה ובמחירים נוחים

icon.svg1 - הובלה ואחסנה
בגלל הגמישות

צריך אחסון לתקופה קצרה בלבד? אין בעיה. איתנו אין שום צורך בהתחייבות מראש לתקופה