חברת אריזה

מחפשים שירותי אריזה?

כיום יש בישראל חברות אריזה רבות שנותנות ללקוחותיהם מגוון רב של שירותים שונים. לשירותי אריזה יש כידוע ביקוש נרחב שנובע, בין היתר, משינויים שעובר שוק הנדל"ן, מחירי שכירות משתנים וצורך בחללים גדולים יותר גורמים לכך שאנשים עוברים יותר – אם זה לדירות פרטיות או למתחמי עסקים.

לא תמיד יש לאנשים את הזמן, היכולת או הידע כדי לארוז בעצמם את תכולת הבית או המשרד שלהם, ורבים מעדיפים להשאיר זאת לחברות מקצועיות המתמחות באריזה. חברות אלו בעלות ניסיון רב ומיומנות והעובדים שלהם יודעים בדיוק איך לגשת לכל סוג של מעבר – אם זה עסק, משרד, בית פרטי ועוד. חלק בלתי נפרד, ואולי החשוב ביותר, בתהליך ההעברה הוא האריזה.

לאריזה נכונה יש חשיבות גדולה ומכרעת משום שהיא גם שומרת על התכולה בזמן המעבר ומונעת נזקים, תקלות ותאונות שיכולות להיווצר בזמן השינוע. כשאתם מזמינים את שירותיה של חברת אריזה מקצועית, אתם יכולים להיות בטוחים מעל  לכל ספק שעבודת האריזה תיעשה באופן הנכון והמקצועי ביותר. 

חברת האריזה תביא עמה את החומרים הנכונים לאריזה, שמתאימים לכל סוג של תכולה, אם אלו מכשירים אלקטרוניים, רהיטים גדולים וכבדים, מטבחים, כלי בית, כלים סניטריים ועוד. לא תצטרכו לשבור את הראש על איך לארוז הכול בצורה הכי נכונה משום החברה תעשה את כל העבודה הזו למענכם, והתוצאה תהיה – תכולת בית או משרדים שארוזה בצורה בטיחותית, נכונה ומקצועית, ככה שתוכלו להיות בטוחים שלא ייגרם כל נזק.

חברת אריזה והובלה

חברת אריזה והובלה תדאג לא רק לאריזה מקצועית של התכולה שלכם, אלא לכל מה שכרוך בזה – אריזה, הטענה על רכב ההובלה, ההובלה עצמה ליעד המבוקש, פריקת התכולה במקום המיועד ויש חברות שנותנות גם שירותי סידור התכולה במעונה החדש.

כל מי שאי פעם עבר דירה או שהעביר את העסק שלו למקום אחר, יודע כמה מעבר הוא תהליך ארוך, מעייף, מתיש ומלא בבעיות לוגיסטיות שיש לפתור, בנוסף לדאגה שלא יקרה כלום לאף חפץ – אנחנו יודעים כמה קל לחפצים להיפגע או ללכת לאיבוד במהלך מעברים.

אם חברת אריזה מקצועית תתעסק בכל אלו בשבילכם? זה לא יוריד פלאים כת מפלס הסטרס? ברור שכן. ולכן, אם אתם עומדים בפני מעבר גדול, מעבר דירה או מעבר עסק, אל תהססו ופנו לחברה שמתמחה גם באריזה וגם בהובלה. חברה שעושה את הכל, תוריד מכם את כל כאב הראש הזה, לא תצטרכו לדאוג בגלל דבר, אולי רק להיות נוכחים ולפקח. תוכלו להיות בטוחים שחברת ההובלה תעשה בשבילכם את כל העבודה הקשה, תוך אריזה מקצועית ואיכותית של החפצים היקרים שלכם והעברתם באופן הבטיחותי ביותר למקומם החדש.

למה לשבור את הראש ולעשות את כל העבודה הקשה לבדכם? תנו למומחים לעשות אותה בשבילכם, בזמן שאתם תוכלו להתרכז במה שחשוב, ההתאקלמות שלכם, של משפחתכם או של העסק שלכם במקום החדש, תאמינו לנו שזה הרבה יותר חשוב. אנחנו נדאג לכל השאר ונחסוך לכם את כל כאב הראש.

חברת אריזה

מה נכלל בשירותי אריזה

שחושבים על אריזת בית או עסק, ייתכן שזה נשמע לכם כמו משהו שפשוט לעשות – מביאים כמה ניילונים וכמה ארגזים ונגמר הסיפור. אבל למעשה זה לא כזה פשוט, בעיקר כשמדובר על הרבה חפצים או חפצים רגישים ושבירים. במקרה כזה מומלץ מאוד לפנות למומחים לאריזה.

ייתכן שאתם צריכים כבר לארוז את הבית או העסק כי החוזה הסתיים והגיע הזמן לעזוב, או מכל סיבה אחרת ואין לכם דיי זמן לארוז את הכול בעצמיכם משום שאתם עסוקים בענייני המעבר, במקרה כזה שירותי אריזה יוכלו מאוד לסייע לכם – עובדי חברת אריזה יביאו עמם את חומרי האריזה הדרושים למשימה, אם זה קרטונים ייעודיים, ניילונים, פצפצים וכל חומר אריזה רלוונטי אחר, ויארזו באופן מקצועי ובטיחותי את כל מה שזקוק לאריזה, אם זה חפצים רגישים ושבירים או חפצים רגילים.

איך הציוד נארז?

הציוד שלכם ייארז באמצעות חומרים ייעודיים ומתאימים, כל אחד לסוגו. אם מדובר בחפצים שבירים או שיכולים להתפרק, חברת האריזה תדע בדיוק איך לאבטח אותם ככה שלא יקרה להם דבר במהלך ההעברה. חשוב לדעת שהצעד הראשון למעבר מוצלח וחף מתקלות הוא אריזה איכותית ומקצועית. ללא אריזה שכזו, אתם עלולים להיתקל בבעיות שונות, החל מאריזות מתפרקות, ארגזים שנפתחים, ניילונים שנקרעים או נפתחים ועוד הפתעות. 

אז אם אתם רוצים להיות בטוחים שכל התכולה שלכם תגיד ליעדה החדש ללא תקלות מרגיזות ומתסכלות שכאלו, תנו לעובדים המקצועיים של חברת האריזה שלכם להכין הכול למעבר בלי שום בעיות ותקלות. ככה תוכלו להיות בטוחים ששום דבר רע לא יקרה לחפצים שלכם עד שיגיעו בשלום למקומם החדש. חשוב גם לזכור שאופן האריזה קריטי לפריקה נוחה ומסודרת של כל התכולה שלכם יתקבע אם יהיה לכם קל לפרק את הכול או שתסתבכו עם זה. לכן כדאי לתת למומחים לנושא לארוז את החפצים החשובים שלכם, אתם תהינו מן הסדר הזה לאחר מכן.

איך הציוד נארז

שירותי אריזה לציוד שביר

למי זה לא קרה? ארזתם את כל הבית או העסק ופתאום אחד הארגזים נופל ואתם שומעים את הצליל המרגיז הזה של זכוכיות נשברות. מעבר הוא סיטואציה מורכבת שכוללת בתוכה הרבה אלמנטים: הזזות, אריזות, מתח וסטרס. למה להוסיף על זה גם חפצים שבורים? עם שירותי אריזה לציוד שביר, תוכלו להיות בטוחים שכל החפצים השבירים שיארזו לכם – יגיעו למקומם בחזרה בשלמות. אם מדובר בחפצי מעבדה שבירים או בקבוקי מוצרים של העסק שלכם, אם אלו מוצרי אלקטרוניקה רגישים או סט כלי המטבח שקיבלתם בירושה מסבתא. תהיו בטוחים שכל החפצים יגיעו למקומם בשלום.

אריזה של חפצים רגישים ושבירים דורשת המון תשומת לב וירידה לפרטים הכי קטנים. יש צורך לדעת איך לארוז כל פריט באופן שימנע ממנו להינזק או להישבר. שירותי אריזה לציוד שביר זה ממש חובה למי שיש לו המון חפצים שבירים ויקרים להעביר, זהו לא מצב שלוקחים בו סיכונים מיותרים ואורזים בצורה חובבנית.

חברת אריזה מחיר

כידוע ענף ההובלות בישראל הוא תחום נרחב ותחרותי ביותר שכולל תחומים רבים ושונים. לא כל חברת הובלה עוסקת בכל התחומים, כמו: אריזה, הובלה, שינוע, פריקה וסידור. ישנן חברות שאינן עוסקות באריזה וסידור כלל, ורק מעמיסות ומשנעות.

עקב כך שיש המון שירותי הובלה שונים, גם המחיר בהתאם לכך. אם אתם מעוניינים בחברת הובלה "הכול כלול", שגם תארוז לכם את כל הבית, גם תשנע אותו, וגם תפרוק ותסדר במקום החדש, או אם אתם מחפשים אריזה בלבד או הובלה בלבד, תוכלו למצוא מגוון חברות אריזה שעושות את זה במחירים שונים.

מומלץ לתת לחברת ההובלה שבחרתם כמה שיותר פרטים בטלפון בנוגע לתכולה שאתם מעוניינים להעביר, באמצעות מידע זה החברה תוכל לתת לכם הצעת מחיר שתתאים בצורה האופטימלית ביותר לצרכים שלכם. ייתכן שאחד מעובדי החברה יגיע לביתכם, ייראה מה אתם רוצים לארוז, יעריך את העלות ולפי זה ייתן לכם הצעת מחיר. 

יש חברות אריזה רבות שלוקחות מחיר על פי מספר הארגזים או פר ארגז. המחיר יכול לעלות בהתאמה כשמדובר בהרבה ארגזים או גודל לא שגרתי של ארגזים. בנוסף המחיר עולה עם כמות התכולה. בגדול ניתן לומר שמחירי אריזת בתים הם נוחים יחסית וזה בהחלט שירות ששווה להשתמש בו כדי להקל עליכם את המעבר.

היתרון בשירותי אריזה

שירותי אריזה מחירים

קיימים שירותים רבים בתחום אריזת הדירות. ישנן חברות אריזה שנותנות גם שירותי אריזה ויש בעלי מקצוע שעושים זאת באופן פרטי. השירות מומלץ לכל מי שאין לו רצון, ידע או זמן כדי לארוז את כל התכולה. הרבה פעמים אנשים חושבים שהם יודעים איך לארוז את החפצים שלהם, אבל כשמגיעים לרגע בו באמת חייבים להתחיל לארוז – שם נוצרת הבעיה והבלבול ואי הסדר מביאים לתסכול גדול שפוגע בחוויית המעבר למקום חדש ומרגש.

אז למה לא לחסוך את כל זה מאתכם? פנו לחברה או לבעלי מקצוע שמתמחים בשירותי אריזה והבטיחו לעצמכם ראש שקט. מבחינת מחירים, חברה שלוקחת תשלום על ארגז תיקח, לרוב כמה עשרות שקלים לארגז תלוי בסוג וגודל הארגז. אריזת חדר בבית תעלה כמה מאות שקלים, ולפיכך אריזה של דירה תעלה בממוצע בין אלף לכמה אלפים, תלוי במספר החדרים וגודל הדירה. בנוסף יש גם את חומרי האריזה: קרטונים לאריזה של דירה ממוצעת יעלו כמה מאות שקלים.

היתרון בשירות אריזה

לשרותי אריזה  מקצועיים יש יתרונות רבים ומגוונים, הנה כמה מהם :

חסכון בזמן – לעתים אין לאנשים דיי זמן לארוז את הבית שלהם כמו שצריך בגלל שהם עובדים במשך היום ואין להם פנאי לעשות זאת אחרי הצהרים. שירותי אריזה מקצועיים יעזרו לכם לחסוך זמן בכך שיארזו בשבילכם את כל הבית במקצועיות ובמהירות.

מקצועיות – אנשים רבים אינם יודעים מאיפה בכלל להתחיל כשמדובר באריזת הבית או העסק שלהם. כשאתם לא יודעים איך לארוז, יכול להיווצר אי סדר גדול ותסכול. שירותי אריזה מקצועיים יפתרו לכם את הבעיה הזו. עובדי החברות לאריזה או אנשים פרטיים שעוסקים באריזה, ידעו בדיוק איך לטפל בחפצים שלכם באופן המקצועי ועם חומרי האריזה האיכותיים ביותר.

קיצור תהליך המעבר – במקום שהמעבר שלכם יימשך ימים ארוכים ומייגעים, שירותי אריזה יוכלו לכם מענה מהיר שיקצר לכם את הזמן. אם אתם צריכים לסיים את המעבר במהירות, אם יש לכם דד ליין ליציאה מן הדירה או מבית העסק, שירותי אריזה זריזים יעשו את העבודה בשבילכם.

חברת אריזה

כמה זמן לוקח שירות האריזה?

אם פעם עשיתם הובלות דירה או עסק, אתם בוודאי יודעים שחלק האריזה הוא, ללא ספק החלק הכי מייגע וארוך במעבר. למיין, למסור, למכור, להחליט מה לוקחים אתנו ומה משאירים. מיון של שנים רבות של צבירת חפצים זו ממש לא משימה פשוטה. בעיקר בגלל זה כדאי לכם לפנות לשירותי אריזה מקצועית.

אורזים מקצועיים יוכלו לקצר לכם בהמון זמן את תהליך האריזה. הם יוכלו לעזור לכם גם למיין ולהחליט מה כדאי לקחת ומה להשאיר וגם ידעו איך לסדר בארגזים או בניילונים את החפצים שלכם באופן שיקל עליכם להעבירם. מבחינה סטטיסטית פרק הזמן שצריך כדי לארוז דירה בגודל של שלושה, ארבעה חדרים הוא כמה ימים עד שבוע. עם שירותי אריזה מקצועיים זמן זה יכול להתקצר להפוך את התהליך ליעיל יותר. אל תשכחו שאורזים מקצועיים יוכלו לעבוד ולארוז גם בזמן שאתם לא בבית ונמצאים בסידורים או בעבודה שלכם. הם יוכלו לעשות זאת במהירות ובמקצועיות רבה.

טיפים לקראת יום האריזה

עומדים לעבור דירה או עסק? הנה כמה טיפים ודגשים שאולי יוכלו לעזור לכם לעבור בהצלחה את יום האריזה :

  1. קחו מרווח של זמן – אם יש לכם דד ליין למעבר, אל תחכו. כדאי להתחיל את האריזה מבעוד מועד כדי שלא תהיו לחוצים, מומלץ להתחיל לארוז כשבוע ואפילו יותר לפני המעבר.

  2. הקפידו על חומרי אריזה איכותיים – שקיות מהסופר וארגזים מן הקרטוניה השכונתית לא בטוח יעשו את העבודה בשמירה טובה על החפצים שלכם. מוטב להגיע ליום האריזה מוכנים עם ארגזים וניילונים חזקים, נייר דבק איכותי, פצפצים, קש וכל דבר אחר שיוכל לעזור לכם לאבטח את החפצים שלכם.

  3. דאגו לחפצים השבירים – הקפידו לארוז את הכלים והחפצים השבירים שלכם עם עיתונים, בדים, קלקר וכל חומר אחר שיוכל לשמור עליהם כך שלא ייגרם להם כל נזק או שתישקף להם סכנה לשבירה. חשוב לשים לב לכל הפרטים ולארוז בעדינות רבה חפצים שבירים ועדינים, זה יעזור מאוד לשמור עליהם במהלך ההעברה עצמה.

אנחנו נארוז את תכולת הבית ונעביר אותה באופן מקצועי ובטוח אל הדירה החדשה. אתם רק תצטרכו להרגיש בבית.

  • וותק וניסיון: לחברתנו ניסיון של מעל 20 שנה באריזות תכולה מגוונת ושמירה על איכות ושלמות התכולה.
  • בטיחות: חברתנו מתמחה באריזה בטוחה ובשיטות המבטיחות לכם שקט נפשי וביטחון למעבר דירה רגוע ומהיר.
  • שירות: חברת א.א מובילים מעניקה שירות אדיב, סבלני ומכיל לצד מקצועיות ברמה גבוהה.
    כי אצלנו כל לקוח הוא עולם ומלואו.

מעוניינים לקרוא עלינו עוד? לחצו כאן >

בעמוד הזה תוכלו לבחור את השירות המבוקש עבורכם ללא בעיה ובמינימום של מאמץ.

מתלבטים? מוזמנים ליצור איתנו קשר ולקבל מאיתנו הצעת מחיר ללא התחייבות!

מחיר אטרקטיבי

צוות אריזה מקצועי

ביטוח אריזה על הציוד

פריסה ארצית